2737
2734

سلام سلام

خوبین دوستان💋

من الحمدلله زندگی میشه گفت خوب نرمالی دارم، شکر خدا💕

ولی مادرشوهرم اذیتم میکنه هر هفته که مجبورم ببینمش واقعا آزارم میده، نه اینکه هر لحظه با من کاری داره ها نه،،، 

چون قبلن خیلی دلمو شکونده بماند که حس خوبی ندارم بهش، ولی خیلی دورغ میگه فیلم بازی میکنه،، اینکه با اینکه مشخصه حرفش کارش دورغه غلطه ولی خانوادش از ترس چیزی بلز نمیگن، البته منم هیچ وقت بی احترامی نمیکنم، 

الان فکر میکنم🙄

اگر برگردم عقب با اینکه زندگی متوسط رو به بالا دارم آیا باز انتخابش میکردم🤔

مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه فکر نکنین چیز ساده ایع ها نه واقعا زندگیمو تحت شعاع قرار داره حتی به یه مسافرت راحت حسرتم 

البته در مورد شوهرم خیلی از رفتارهاش دوست ندارم،، 

بچه ها 

من حس میکنم خودم نیستم😢

این ناراحتم میکنه،، 

چون شوهرم میدونم دوست نداره یا شاید اطرافیان چیزی بگن حرفی بگن من همیشه یه آدم مثبتی هستم که صاف میره میاد،،، 

ولی من آدمیم که عاشقه هیجانم، عاشقه تتو ام، عاشقه کارهای هیجانی بگو بخند و کیف حال و مسافرت، 

ولی شوهری دارم کاملا برعکس

حتی نمیزاره با دوستام چند ساعت برم بیرم همیشه قایمکی رفتم😢

من یعنی انتخابم اشتباه بوده!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصل میدونین بچه ها، از لایو استایل خانوادی شوهرم بدم میاد، درسته منم بظاهر به اونام ولی من خوشم نمیاد د، بعضا تو خلوت خودم اذیتم، 

بچه ها من یه نفر رو قبلن دوست داشتم چون حس کردم خانوادی خیلی مذهبی و قدیمی دارن اون زمان زیاد راغب بهش نسدم هر چند همیشه تو فکرشم و ناراحتم، ولی الان ایستای خواهرش دارم میبینم چقدر اینا فرق کردن، اصلا همون آدمای قبل نیستن ولی خانوادی شوهر من، خوشم نمیاد نمیادددددد نمیاددددددددددد با اینکه به ظاهر نگاه کنی من مشکلی مدارممم ولی من دارم 

2728

تو منی من توام با این تفاوت که مادرشوهرم خوبه 

خودم به شدت برون گرا شوهرم به شدت درون گرا 

و من شدم یه زن افسرده جدیدا بدتر هم شدم ذوق هیچیو ندارم فقط به خاطر بچم به خدا میگم کمکم کنه و تنهام نزاره 

صددرصد ازدواج نمیکردم 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2740

سنتی ازدواج کردن به نظر من اشتباه و اونم سن پایین اشتباه بزرگتر 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
سنتی ازدواج کردن به نظر من اشتباه و اونم سن پایین اشتباه بزرگتر 

21 سالگی ازدواج کردم، مامانم گفت ازدواج کن، اولش نه گفتم ولی مامانم چون اصرار کرد که خوبه ترسیدم سنم کم بود،ولی برای بچه های خودم این کار رو نمیکنم

اصلا تازگیا با اینکه مشکلی ندارم، ولی حس خفگی بهم دست میده

میفهمم چی میگی من از بس تو خودمم و  بعضی وقتا گریه میکنم البته دور از چشم بچم ولی بچم خیلی حسش قویه سریع میفهمه قبلن تظاهر به شاد بودن میکردم الان نمیتونم 

میفهمم چی میگی من از بس تو خودمم و  بعضی وقتا گریه میکنم البته دور از چشم بچم ولی بچم خیلی حسش ...

از کارهای خانوادی شوهرم حتی بعضا شوهرم با اینکه یه رفتار معمولیه به نظر اونا یا عادی، من حالم بد میشه، بعضا میگم کاش یه کشور دیگه بدنیا اومده بودم