2733
2734
عنوان

****بررسی نشان فروهر****

| مشاهده متن کامل بحث + 8371 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوری جون منم مسلمونم ....ولی به خودم اجازه نمیدم به اعتقاد شخص دیگه بگم چرت و پرت !

خیلی زشته !

الان دیگه زمانی یه که اطلاعات پیدا کردن اونقدر راحت شده که هر کسی تحقیق میکنه و اعتقاداتشو انتخاب میکنه .

شما بخون ...حالا خوشت نیومد....بگذر...
اگه دیدی توخین به شماست ...با دلیل و منطق و منیع جواب بده . ولی باز توهین نکن.

اولین نشانه مسلمانی "خوشرویی و ادبه ".....اگرچه من مسلمون خوبی نیستم ....ولی از کسانی که خودشونو مسلمون میدونن "ادب" حد اقل انتظاریه که من دارم .

مرسی صاحب تاپیک . به اطلاعات عمومی م افزوده شد .
سوری 4
اگر فقط شما این دو جمله تو مطلب رو میخوندی هرگز به عنوان یک ایرانی اظهار نظر نمیکردی
1-نگاره فروهر نشانه نماد میهنی بوده و آدمی را در پیکره و سیمای شاهین تیز چنگ و بلند پروازی نشان می دهد که آنرا نماد توانایی، سر بلندی و فر و شکوه می دانستند و پرچم های خود را به نما و سیمای شاهین می آراستند .

2-تاریخچه فره وشی یا فروهر به پیش از زایش اشو زرتشت بزرگوار این پیر و فیلسوف خردمند ایرانی و فرهنگ و دانش جهان باز میگردد .
خانم سوری 4
یک:شما مسلمونی به دیگران که شاید مسلمون نباشند چیکار داری؟
دو: اون بالا رو دیدی؟ این قسمت گروهها و اقلیت های دینیه
سه: اطلاع رسانی در مورد این نشان چرت و پرت نیست حرفهای شماست که اشکال داره
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2706