2737
2739
عنوان

خانوما مادرشوهرم اینا برای تولد پسرم هدیه…

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 48 پست
اسپند دود کن با بچه ت با دوچرخه برید خونش 😂 عجب چیزایی

😂

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستشون درد نکنه دوچرخه خوبه 

فقط موندم چرا انقدر یه چیزی میدن شلوغش میکنن

من خواهرشوهر م یه کاپشن داد تولد دخترم

هرجا تنش میکردم به همه میگفت من اینو واسش خریدم خارجیه

وای انگار بچه من محتاج بود

فقط خوشم میاد همشون دستی بر شلوغ کاری دارن

[QUOTE=289938280]🤣🤣🤣🤣🤣خدایا شکرت[/QUOT

والا😂😂😂

❌مرگ بر صهیونیست کودک کش🇮🇱❌برای کودکان مظلوم فلسطینی 🇵🇸😭                        پولدار بد می‌بینی،.                              از پول بدت نمیاد...                  دیندار بد می‌بینی،.                  از دین بدت میاد؟!             آدم باش....
2731
رسم و رسومات آدم ها با هم فرق داره. به خصوص اونهایی که همشهری نیستند... 

نه خب من نظر خواستم ببینم چجوریه

اینا زیادی حساسن

بقول دوستمون ما ماشین خریدیم اسپند نیاوردیم

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
دستشون درد نکنه دوچرخه خوبه  فقط موندم چرا انقدر یه چیزی میدن شلوغش میکنن من خواهرشوهر م یه ک ...

عاره همون 

انگار برای تظاهر میخرن نه برای دل بچه

2740
رد دادم 😵 مگه لامبورگینی آورده😂😂😂

نه ی دوچرخه ۸ملیونی دستش درد نکنه😂ولی توقع داشت براش اسپند ببرم که منم از سر بی تجربگی نبردم

دستشون درد نکنه دوچرخه خوبه  فقط موندم چرا انقدر یه چیزی میدن شلوغش میکنن من خواهرشوهر م یه ک ...

وای دقیقا منم از این رفتار بدم میاد...من خودم برا بچه ام لباسهای مارکدار و خوشگل می‌پوشونم...خدا نکنه به بار لباسی که بهم کادو دادن رو تن بچه کنم به همه و همه جا مادرشوهر می‌گه من اینو خریدم اینقدر خریدم خیلی گرون بود...انگار تا حالا کسی برای بچم جز اون لباس کادو نخریده یا خودم ندارم بخرم...بخدا مامانم.  خواهران مدام برا بچم لباسهای گروه میخرن یه بارم به روم نیاوردن که خریدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خاطر یه پنجاه تومنی یه معامله میلیاردی رو بهم نزن👍
2706