2752
2734
عنوان

شهریه پیش دبستانی ها چقدره حدودا؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 61 پست
پسره منم نیمه اوله .متولد 91پسر شماهم متولد 91؟
یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
مدرسه در کل بهتره، اما من با شناختی که از دخترم داشتم مهدو ترجیح دادم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تمنا امسال باید بره دختر من فروردین ۹۰, دیگه پیش دبستانیش اخراشه مهر ۹۵ رفت پیش
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بعد مگه زمانش اول مهر نیست مثه دبستانا؟منم شوهرم میگه بزاریمش ولی فک نمیکردم به این زودی باشه
یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
منم با مشاور صحبت کردم با یکی از بهترین مدیرهای ابتدایی رشت مدیر مدرسه علم نوین مشورت کردم اونا همه میگن مورسه بهتره چون بیشتر یاد می گیره همه این حرفها درست اگر بحث یاد گرفتنه من اصراری بهش نمی بینم بچه بخواد باد بگیره همه جا یاد میگیره مهم به نطر من ساختن شخصیت قوی هست که اونم محیطی شاد می طلبه منو همسرم هردو تیزهوشانی بودیم هر دو تو بهترین دانشگاه تهران درس خوندیم هردو فوق داریم به شدت به این اعتقاد داریم درس خوندن زورکی نمیشه
بله پسرم فروردینه ۹۱هست شیوا پسر من شیطونه ,میخوام از الان بزارمش تا به نظم مدرسه عادت کنه ,خوب مسلما خیلی خیلی دیگه سخت نمیگیرن برا پیش دبستانی ها رو
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
زنده باشه سمیرا عوضش دختر من فوق العاده مظلوم ه
منم اتفاقا الان مبخواستم برای کلاس اول تاپیک بزنم برای شهریه غیرانتفاعی تو مراکز استان بجز تهران یا مثلا شیراز و اصفهان
سما
سما حرفت کاملا درسته منتها من تو بهترین مهد ها دیدم که اومدن خوندن و نوشتن یاد دادن ,الان دختر دوستم که امسال پیش بود تویکی از مهدهای خوب گلسار ,قشنگ میخونه کلمات رو در صورتی که این اصلا درست نیست ,به هیچ عنوان نباید اموزش حروف ببینن تو مدارس هم ,پرس و جو کردم ,دیدم حروف الفبا اموزش نمیدن تا خود کلاس اول
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
دختر من فقط دست ورزی انجام دادن برای نوشتن مثل صفحات اول کلاس اول زمان خودمون
2706