2733
2734
عنوان

عجیب ترین وسواسی که از اطرافیانت دیدی چی بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11086 بازدید | 306 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درب های کابینت و اتاق ها باید بسته باشه خیلی حساسم روش ولی پسرم از در بستن بدش میاد اگه در اتاقش ببن ...

پسرت رو عادت بده در اتاقش باز باشه بعدا پشیمان میشی من هنوزم دراتاق بچه هام بازه فقط برای تعویض لباس میبندن نوجوانی و جوانی بسته بودن اتاق خیلی مشکلات پیش میاره تعجبم از والدینیه که پشت در اتاق بچه ها وایمیسن در میزنن منم از در باز بدم میاد اما مجبورم 

عروسی پسر خالم یود 

خالم بعد عروسی کل خونه رو سابید

حتی گل پلاستیکی ها روشست😐😐😐💔

اسمم مِیساس😎 لک و لرم😎۱۸ سالمه بچه هم خودتونید😒😂،دلبرررر بی تو هرگز وا تو هم خوهرون شلیطت نمیلن😐،خدایااا نه پیل دی وم نه هه شانسی حداقل بوسی بی وم سیقه سرت بام

وسواس فکری دارم در حد این که شبا چاقو یا مداد یا یه چیز تیز میخام بکنم تو چشمم 

دست خودم نیس 

داداشم نمیزاره حواسش هست

یا یه حرف رو صد بار تکرار میکنم پیش خودم و با خودم حرف میزنم آخرش هم سرم درد میکنه

۱۴۰۳/۳/۱۹🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬

عمه ام یه جارو برقی میگیره دستش سه بار روی یه فرش رو جارو میکنه هی میره دوباره میاد😐

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

کسی رو دستش حنا باشه غذا با چیزی درست کنه نمی‌خورم چندشم میشه برم ی خونه سینگ ظرف شویی کثیف باشه نمیتونم ابم بخورم . خودمم هر شب خونه رو تمیز میکنم می‌خوابم از خونه هم بخوام برم بیرون خونم باید مرتب باشه بد میرم حتی بخوام تا سر کوچه هم برم باید قبلش حموم برم 

بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره 😔😔

یک نفر هس 

هر کسی بره خونش مهمونی بعد همه چیو می‌شوره وایتکسی می‌کنه دستمال می‌کشه کلی اسپری و ادکلن میزنه تا تمیز باشه خونش

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

تو نی نی سایت ،وسواس سوسک کش، وسواس مو،وسواس ازدواج و... این مواردی که من دیدم شدید بودا شدید 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706