2752
2734
عنوان

خانومای باردار یه لحظه میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 37 پست
من خودم تا هفته ۲۰ نبض حس میکردم جفتمون قدامی بود دکتر میگفت همینه از هفته ۲۰ حرکاتش،کم کم واضح شد

آها ایشالا منم زودتر بفهمم این نگرانی تموم شه

میدونم بلاخره منم مادر میشم به زودی😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه حالت نبضی ولی قدی تز از نبض در حد حرکت روده حس میکردم اوایل

بله قوی تر از نبضه ولی فقط یه جای شکممه تغییر نمیکنه این برام سوال شده که اگه جنینه چرا فقط یه جاست

منم چاق نبودم تعریف از خود نباشه س.یکس پک هم داشتم😂☺ولی حرکاتشو همون حوالی هفته ۱۸ و اینا ب صورت نب ...

😍.شما هم فقط یه جا حس میکردین اون حرکتو؟یا تغییر میکرد جاش؟

2731
نمیدونم سه روز دیگه میرم آنومالی معلوم میشه

عه منم سشنبه میرم😁

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
شما هفته چندی؟

انشاالله 

امروز ۱۸ هفته

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
من ۱۷ هفته و ۱ روزم

چند سالته

بارداری چندمته😁

من سی هفته ببعد حرکت جنینو فهمیدم ولی بعضی خانوما اینجا میگن ازهفته های اول میفهمیم نمیدونم چطوری خود دانشمندا میگن ک تا۱۵هفته فقط بچه میتونه سرشو تکون بده 

خداوند هر قلب محزون  و هر بنده شكرگزار را دوست دارد..♥️  میشه واسه نی نی کوچولوم صلوات بفرستید سالم بدنیا بیاد🥰
من سی هفته ببعد حرکت جنینو فهمیدم ولی بعضی خانوما اینجا میگن ازهفته های اول میفهمیم نمیدونم چطوری خو ...

😁ولی دیگه شما هم خیلی دیر متوجه شدینا