2733
2739
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341292 بازدید | 2448 پست
سلام انیتا جان

پسر من هم مشکل پسرشما روداره یعنی تنگی ائورت و 2 سالشه ولی دکترش گفته با بالون مشکلش حل میشه با سه روزبستری اگه موقع بالون زدن مشکل حل نشه می برنش برا عمل البته این رو هم گفت که عمل اینا عمل بسته است یعنی با خود قلب کار ندارن فقط سرخرگ ائورت رو عمل می کنن تو رو خدا انیتا جان میشه جزئیات مشکش و اینکه دکترا دقیقا چی گفتند رو بهم بگی من خیلی وقت بود می خواستم با یه نفر که مشکل ما رو داره صحبت کنم

دیگه اینکه دکتر شما گفته امکان بهبودی صد در صد هست ؟
منم از فکر اینکه بعد از عمل پیش پسرم نباشم دارم داغون می شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ساینا جان منم خیلی دنبالت بودم

دکتر مهرانپور هممه نتیجه گیریها رو به بعد از سیتی انژیو که سه شنبه هست موکول کرده فقط گفت تنگی ائورت داره که با عمل خوب میشه ممنم نگریان روز عمل و بعدشم..من تازه یه هفته است فهمیدم..پسرم 3 سال و 3 ماهه است . هیچ علامت نداشت بجز صدای اضافه تو قلبش

شما برا پسر سیتی انژیو کردی؟ کی فهمیدی؟ دکترش کیه؟ تهرانی؟

من فردا میام ساعت 9 اگه میتونستی بیا بحرفیم
2728
آ تیتای عزیز..دختر من سی تی آنژیو انجام داده..اصلا جز یک رگ گیری گوچولو کار دردناکی نداره...و سر هم 15 دقیقه طول میکشه و اصلا بستری نداره...
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

سلام انیتا جان
در مورد پسر من در 3 ماهگی بعد از بستری شدن و کلی مکافات فهمیدن که تنگی ائورت داره چند ماهی دارو مصرف می کرد بعد دکترش گفت هر 6 ماه بیارین برا چکاب و اکو تا 3 سالگی که اول بالون می زنن اگه برطرف نشد عملش می کنن

ما تبریز پیش دکتر محمود صمدی فوق تخصص قلب اطفال می بریمش ولی همیشه این دغدغه رو داشتم که نکنه اگه بیاریمش تهران بهتر باشه در ضمن بار اخر من از دکترش در مورد سیتی انژیو پرسیدم گفت لزومی نداره بالون زدن هم بنوعی مثل سیتی انژیو هست اون موقع همزمان این کار رو انجام می دن حالا با این حرف تو دوباره نگران شدم

ساعت 9 منتظرتم بیا با هم تبادل نظر کنیم
2738
خب اگه از دکترش مطمئنی دیگه نگران نباش ساینا جون

من چون هنوز چیز زیادی نمیدونمدرباره اوضاع پسرم نگرانم

نسیم جان میشه بگی کجا سیتی آنژیو کردید؟

من بیمارستان دی وقت گرفتم اما انگار دکتر قلب انجام نمیده یه کارشناس انجام میده ولی من شنیدم که باید خود دکتر انجام بده بیمارستان پارس انگار دکتر انجام میده...موندم نمیدونم ببرم پارس یا همین دی!

علامت پسر شما چی بوده عزیزم
پسر من تو20 روزگی بدلیل گریه زیاد بردیمش دکتر و بعد بستری شدن که گفتند عفونت ریه کرده ولی بعدا فهمیدیم که به علت تنگی سرخرگ خون به طرف ریه رفته و باعث عفونت شده و تو 3 ماهگی بعد از بستری شدن دکترا تشخیص دادن که این تنگی باعث اضافه کار کردن قلب و نارسایی اون شده ولی بعد از 14 روز قلبش به حالت نرمال برگشت ولی اون تنگی هنوز هم هست و پسرم هیچ علامت ظاهری نداره راستی می تونم وزن پسرت رو بپرسم ؟
2706