2752
2734
عنوان

بچه ها فهمیدم پدرشوهرم یواشکی زن صبغه کرده حالا موندم به شوهرم بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 48 پست
ب همسرت بگو... فردا هرچي مادرشوهرت زحمت مشيده اون خانوم ب باد ميده

منم از این میترسم از طرفی شوهرم ام اس داره همه چیز قاطی شده بهم . میترسم بگم حالش بد شه ... نمیدونم از طرفی هم همین شوهرم یکارایی کرد من اه کشیدم برای خانواده اش احساس گناه دارم که نکنه من اه کشیدم اینطور شد

ببین اصلا شوکه شدم دستام میلرزید 

حق داری 

بگو ولی اینم بگو که نمیخوای دخالت کنی و اگه میخواد چیزی بگه از طرف خودش بگه که بعدا با تو بد نشن فقط بگو چون نمیتونم چیزی رو ازت پنهان کنم باید میکفتم بهت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم از این میترسم از طرفی شوهرم ام اس داره همه چیز قاطی شده بهم . میترسم بگم حالش بد شه ... نمیدونم ...

ن ب اه تو نيست عزيزم..اتفاقا ضررش ب شماهم ميرسه.. 

فردا ي عموي جديد براي بچه هات نياره😐

🤍  من با همه خوب و مهربونم! اگه جز اون همه نیستی بیشتر به حرفات فک کن!💜
وای ۷۵ سالشه کی بهش پا داده اصلا این بندو بساطش کار میکنه؟ راسته میگن پیران در هوسو جوانان در قفس

برای منم سوالهههه . ببین ولی اینقدر این مرد به خودش میرسه پوستش عین اینه

ن ب اه تو نيست عزيزم..اتفاقا ضررش ب شماهم ميرسه..  فردا ي عموي جديد براي بچه هات نياره😐

شانس مارو ببین تو رخدا زنیکه بی خانواده میدونه این زن و بچه داره هاااا

یا خدا سر پیری و معرکه گیری همینه ها حالا سر پیری آبروشو نبر بی سروصدا و خیلی نرم به شوهرت بگو که ...

من میخوام به شوهرم بگم خودش تصمیم بگیره چکار کنه ... اما میگم نکنه بره باباش رو کتک بزنه

ببین هیچ میدونی کار شما خیانت در امانت هستش.

گوشیشو به شما داده و شما چیزی رو داخلش دیدید، چرا فکر می‌کنید اجازه دارید در این مورد به دیگران چیزی بگید.

منزلگه عشاق دل آگاه حسین است❤🍃۰ بیراهه نرو ساده ترین راه حسین است. از مردم گمراه جهان راه مجویید. نزدیكترین راه به الله حسین استتتتتتتتتت        💕حاجتم را بدهی یا ندهی، عاشقت می‌مانم، حسین جان    
من میخوام به شوهرم بگم خودش تصمیم بگیره چکار کنه ... اما میگم نکنه بره باباش رو کتک بزنه

گفتش از زبان عروس جالب نیست،سنجیده عمل کن 

ممکنه فرداهابگن شماهم تو این کار دست داشتی پس جالب نیست

2706