2737
2739
آره ب خدا بیشتره فکر کنم منم که خیلی مدته دست و بالم خالیه 

فرهنگی ندارین تو اطرافیان؟

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من انجام دادم یکی دوهفته پیش هورمونی و چکاپ باهم شد ۶۰۰وخورده ای

جدی کجا برای پدرم دوتا آزمایش ساده کلیه شد 700البته آزمایشگاه معتبر و خصوصی دیگه بقیه اش رو نمیدونم 

چرا من چن بار زدم ریزشم شدید تر میشد ؟ اصلم بود 

نمیدونم من مولتی ویتامین دار خریدم قیمتشم زیاد نیس 60تمن

من ک بهت گفتم اگه مال موندن نیستی برو گفتم ما بچه پایین شهریم زیاد محبت ندیدیم زود وابسته میشیم😔ی چندتا سوال داشتم ازت ؟؟؟میگم الان برای اون نگران میشی؟دستشو میزاره رو دستت وقتی دنده عوض میکنی؟عکسم باهاش میگیری بزاری استوری هات؟میگم ددددلبر منو فروختی با پولش اونو خریدی؟💔💔💔باش برو خوشبخت بشی ولی اینو بدون یروزی میرسه دیگه ب تو نمیرسه حالا برو👋
2742
من انجام دادم یکی دوهفته پیش هورمونی و چکاپ باهم شد ۶۰۰وخورده ای

منم دقیق نمیدونم چون بیمه ام هزینه اصلیو نمیدم خیلی کمتر میدم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
اسمش چیه 

سبغ

من ک بهت گفتم اگه مال موندن نیستی برو گفتم ما بچه پایین شهریم زیاد محبت ندیدیم زود وابسته میشیم😔ی چندتا سوال داشتم ازت ؟؟؟میگم الان برای اون نگران میشی؟دستشو میزاره رو دستت وقتی دنده عوض میکنی؟عکسم باهاش میگیری بزاری استوری هات؟میگم ددددلبر منو فروختی با پولش اونو خریدی؟💔💔💔باش برو خوشبخت بشی ولی اینو بدون یروزی میرسه دیگه ب تو نمیرسه حالا برو👋
2740
اها پس با بیمه اینطور شده الهی هیچ وقت مریض نشین 

نه گلم با بیمه من کلا صد تومن پرداختم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
جدی کجا برای پدرم دوتا آزمایش ساده کلیه شد 700البته آزمایشگاه معتبر و خصوصی دیگه بقیه اش رو نمیدونم& ...

اتفاقا منم ازمایشگاه خصوصی رفتم

قبضشم دارم؛اینه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ممنون همه جا هست یا فقط جاهای بخصوص 

عطاری 

نه قربونت 4ساله شوهرمم بیمه رد نکرده اونم ندارم تامین اجتماعی بود انقد گرون میشد نتونست 

پس هیچی دیگه

بیمه خدمات درمانی یا تامین اجتماعی داشتین هم کمتر میشد

ازاد گرونتره

2706