2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نظری ندارم دراین مورد 😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
2738

آیا دیدن ماه گرفتگی در بارداری برای جنین ضرر دارد؟

خیر. دیدن ماه گرفتگی در بارداری ضرری ندارد و سبب بروز هیچ اتفاقی برای جنین شما نخواهد شد.

آیا ماه گرفتگی می تواند سبب ایجاد لکه های پوستی بر روی بدن نوزاد شود؟

خیر. گرچه در اصطلاح عمومی این لکه ها را ماه گرفتگی می نامند اما از نظر علمی هیچ ارتباطی بین این لکه ها و دیدن ماه گرفتگی توسط مادر دور دوران بارداری وجود ندارد.

باردار هستم و در هنگام ماه گرفتگی دستم روی صورتم بود، چیکار کنم؟ آیا بر روی صورت نوزادم لکه ایجاد می شود؟

خیر. این باورهای عمومی از نظر علمی پشتیبانی نمی شود و نیازی به هیچگونه نگرانی نیست.

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

منم حاملم بابا خرافاته همش 

از صبح خواهرشوهرم میگه بمون خونه پرده هارم بکش 😐

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎

خرافات

اون لکه ای ک میوفته بخاطر چیزای دیگس مثلا دیر دنیا افتادن بشار ب صورت و..ک باعث لکه میشه

دلیلش ماه گرفتگی نیس

از ۹۷ عضوم این کاربری جدیدمه😐شاید مهم نباشه😑 ولی خواستم اطلاع بدم 🤣
2706