2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم تعوریش نحوه میک اپ رو(گوشیم همزه نداره :) ) بخون. کلیپهای مختلف تو نت ببین.تو اینستاگرام یا یوتیوب خیلیییییی کلیپ هست پیجهای مختلف ارایشگرهای دنیا یا افراد معمولی که خوب ارایش میکنن و فیلمشو میذارنو فالو کن با فرم چهره افراد و اینکه چی بهون میاد تو موارد مختلف اشنا شد نظرات افراد رو توی سایتها بخون(مثلا اینجا یه تاپیک بود بچه ها از ارایشگر ها ناراضی بودن مینوشتن.یا تو نوعروس هم یه تاپیک بود فعلا همینا به ذهنم اومد
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...