2733
2734

بچه ها من خیلی بدبختم خیلی ذره ای آرامش ندارم کنار این ادم همه ی زندگیش رفیق بازی و ولخرجیه دیگه ۳ سال شده عقد و نامزدیم هنو ن جهیزیش جوره ن خونش شدم حرف دهن همه ک پس کی عروسی میگیری من پشت این ادمو هیچوقت خالی نکردم امیدوارم خدا بدجور پشتشو خالی کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارزوی مرگ کسی رو نکن

نامزدی برای همینه بهم بزن هرکی بره پی زندگیش

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2728

من‌چندساله میخوام بینیمو عمل کنم پولم جور نمیشه البته شوهرمم راضی نمیشد ی ماه بود رو مخش بودم ک راضی شد گفت برو عمل کن منم چندتیکه طلا داشتم فروختم و از خواهرمم ی مقدار قرض گرفتم رفتم نوبت زدم ی مقدارم ریختم ب حساب دکتره 

2740

با این ادم بی مسئولیت و بیخیال میخوای عروسی کنی؟ الان اینطوریه بعدا چی میخواد بشه. حالا جهاز یچیزی چون وضعیت اقتصادی خرابه ولی رفیق بازیش چی؟ بجای لعن و نفرین بگو مارو بخیر و تورو بسلامت

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
ما رابطه ی کامل داشتیم هیچکسم نمیدونه هیچکسم پشتم نیست 

اون موقع باید فکر اینجا و میکردی دیگه ... حالا هم ک فعلا باردار نیستی بازم جای شکر داره 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
من‌چندساله میخوام بینیمو عمل کنم پولم جور نمیشه البته شوهرمم راضی نمیشد ی ماه بود رو مخش بودم ک راضی ...

فردا نوبت عملمه چندروزه خونمو کرده تو شیشه همش ادامو درمیاره همش میگه مغزتو باید عمل کنی دیگه تو همه چیت خوبه دماغت فقط مشکل داره منشی دکتره ک بهم زنگ میزنه همش زیر لب نمیدونم چی میگه

با این ادم بی مسئولیت و بیخیال میخوای عروسی کنی؟ الان اینطوریه بعدا چی میخواد بشه. حالا جهاز یچیزی چ ...

نمیشه بفهمن من رابطه ی کامل داشتم میکشنم اسم طلاق بیارم میکشنم شما نمیدونین پدر من چجوریه