2733
2734

دخترم از پارسال علایم سرماخوردگی داشت عکس انداختیم لوزه سوم داره.با اسپری و..کنترل کردم چند ماهه.ولی زودتر از بقیه تو کلاس مریض میشه.فوری تودماغی میشه.۶سالشه.سرفه هم داره.چند ماهه.چن تا دکتر گفتن عمل کن چنتا گفتن احتمال برگشت هست چون الرژی هم داره.توروخدا اگه تجربه ای دارین بگین چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم همینو گفتن برای دخترم .شما چکار کردی عمل کردی؟

نه عمل نکردیم با داروهای ضدحساسیت که دکتر برای ریه ش داده بود فک کنم لوزه کوچک شده ‌خدازوشکر کمتر از پارسال مریض میشه

2728
نه عمل نکردیم با داروهای ضدحساسیت که دکتر برای ریه ش داده بود فک کنم لوزه کوچک شده ‌خدازوشکر کمتر از ...

عزیزم میشه بگی چه داروهایی دادی؟به دختر من مونته لوکاست و فکسوفنادین واسپری مومتازون دادن.ولی اکثر مواقع بینیش کیپه

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.
عزیزم میشه بگی چه داروهایی دادی؟به دختر من مونته لوکاست و فکسوفنادین واسپری مومتازون دادن.ولی اکثر م ...

تئوفیلین جی چون سرفه زیاد داشت.مونته لوکاست روزی یدونه.نئوتادین .ایناو هررروز ب مدت ۶ماه مصرف کرد.اسپری مومتازون هم استفاده کرده بود قبلا بد نبود.یبار صب یبار شب.بعد زدن اسپری با انگشتت دماغشو ماساژ بده