2737
2739
عنوان

برای خرید لباس بچه کدوم فروشگاه اینترنتی بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18451 بازدید | 237 پست
عزیزم ببخشید ولى این کاربرى هایى که همشون بعد کاربرى خودتون ساخته شدن و از تجربه هاى بدشون میگن و بعد شما توجیه میکنین که شما با بقیه فرق دارین و با شما اون تجربه بد رو نخواهند داشت خیلى تابلو هستن براى اعتبار یه فروشگاه صداقت مهمتر از قیمت و بقیه چیزا هست
سارا خانم من به شما اطمینان می دم این نام های کاربری رو من نساخته ام، البته خوب راه اثباتش هم وجود نداره. علی ایحال، اصراری هم نیست، کافیه شما تشریف ببرید فروشگاه مدیسه تا از اعتبار این فروشگاه مطلع شید. این فروشگاه یک سایت شخصی نیست که نیاز باشه من آیدی های اضافه ای بسازم و باهاشون از خودم تعریف کنم... این فروشگاه متعلق به گروه اقتصادی گرامی GBG هست که مالک برندهای شناخته شده و معتبری مثل گلستان، هاتی کارا، تواینینگز و محصولات مشابه خوراکی و وارد کننده ماشین های کیاموتورز مثل هیوندای، سانتافه و... هستند. مطمئن باشید چنین فروشگاهی نیاز به تبلیغات الکی و ساختن کاربرهای بی نام و نشان نداره. در هر حال تصمیم همیشه با مخاطب باهوش و مطلع هست. ما امیدواریم شما رو در جمع مشتریان راضی مدیسه ببینیم.
مدیسه، دوست خوش‌سلیقه من http://www.modiseh.com/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا خانم دوم سلام :) عزیزم ما روی لباس های بچه تخفیف زده ایم تا 40%. تشریف ببرید با قیمت مناسب ایشالا بتونین خریدهای برند و اصل از مدیسه داشته باشید.
سارا خانم اول لطفا این صفحه رو در زمینه پشت صحنه فروشگاه مدیسه مطالعه کنید دوستم. http://www.modiseh.com/backstage شما شاید فقط کالایی را در وب‌سایت مدیسه ببینید، بپسندید و خرید کنید. اما در حقیقت پشت صحنه‌ی وب‌سایت مدیسه و کالاهای پیش روی‌ شما، جمعی از پرسنل متخصص در زمینه‌ی بازرگانی، مالی، مارکتینگ و محتوا، انبار و خدمات مشتریان مشغول به کار هستند. تیم مدیسه از افراد مستعد، سرزنده و سخت‌کوشی تشکیل شده است؛ کسانی که تمام تلاش خود را می‌کنند تا شما از خرید خود حداکثر رضایت را داشته باشید. جیلران موتور آسان موتور محور ماشین اطلس خودرو مدیسه را تیمی حرفه‌ای ایجاد کرده‌است. حتما اسم برندهای مختلف مثل ‌گلستان، هاتی کارا، پردیس،‌ گل‌گیس و حتی شرکت معتبر و قدیمی چای تویینینگز را شنیده‌اید. شرکت گلستان با بیش از پنجاه سال سابقه در زمینه‌ی تولید و بسته‌بندی چای،‌ برنج و فروش محصولات مختلف و همین‌طور به پشتوانه‌ی تجربه‌ی چندساله‌ در زمینه‌ی واردات خودرو با تاسیس شرکت‌هایی مانند اطلس‌خوردو (Kiamotors)، آسان‌موتور (Hyundai)، محور ماشین(komatsu)، جیلران موتور (Geely) این‌‌بار فروشگاه اینترنتی مدیسه را راه‌اندازی کرده‌است. در حقیقت مدیسه میرا‌ث‌دار تجربه‌ی قوی و حرفه‌ای لجستیک شرکت گلستان است. شرکت گلستان هاتی کارا توینینگز پردیس بیشتر شرکت‌های فروش آنلاین market placeهستند. یعنی در حقیقت انباری ندارند و کالاها را مستقیم از تولیدکننده تهیه می‌کنند. به همین دلیل ممکن است موجودی کالایی که شما انتخاب کرده‌اید خیلی زود و در همان فاصله‌ی پرداخت شما تمام شده باشد و فروشنده پاسخگوی عیوب کالا نباشد. اما مدیسه به مدد پشتوانه‌ی تجربه‌ی یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های انبار و توزیع، کالاها را پیش از توزیع خریداری می‌کند. انبار مدیسه با قابلیت نگه‌داری بیش از صدهزار کالا، به وسعت پنج هزار متر در منطقه احمدآباد مستوفی در نزدیکی تهران قرار گرفته و این در حالی‌ست که تیم انبارداری مدیسه یکی از حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها در این حوزه است. ما در مدیسه به کیفیت اهمیت زیادی می‌دهیم. برایمان مهم است که بهترین و مرغوب‌ترین برندها را به دست مشتریان برسانیم. تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا خیال شما عزیزان را از اصل بودن کالاها راحت کنیم. کالاهایی که ممکن است زمان و تلاش زیادی برای پیداکردن‌شان صرف کنید حالا به راحتی در مجموعه‌ی مدیسه تمام و کمال گردآوری شده‌اند. اگر آدم سخت‌پسندی هستید مطمئنیم از تک و خاص بودن محصولات مدیسه لذت خواهید برد. قبلا تجربه‌ی خرید آنلاین داشته‌اید؟ اگر این‌بار از مدیسه خرید کرده باشید خودتان متوجه تفاوت آن خواهید شد. تیم توزیع مدیسه با ماشین‌های شخصی لباس‌های متحدالشکل و ظاهری متمایز و شیک خرید شما را به دست‌تان می‌رسانند و با کمال میل دم در منزل می‌مانند تا شما از خرید خود مطمئن شوید و سپس مبلغ آن را پرداخت کنید. ما به تمام جزئیات فکر کرده‌ایم تا شما نهایت لذت و آسودگی خیال را از خرید آنلاین خود تجربه کنید. آیا خانم هستید و ترجیح می‌دهید تحویل‌دهنده‌ی کالا به شما خانم باشد؟ این یکی از امکاناتی‌ست که مدیسه در اختیار شما قرار می‌دهد. به این ترتیب چنانچه احتیاج به پرو لباس یا چک کردن کالای خریداری شده دارید با حضور توزیع‌کننده خانم احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. تیم توزیع مدیسه با نهایت احترام سفارش‌های‌تان را درست جلوی در آپارتمان‌تان به شما تحویل میدهد تا لازم نباشد زحمت پایین آمدن از حتی یک پله را به خودتان بدهید.
2728
در ضمن سارا خانم اول، من اینجا باید اعلام کنم دوستانی که میان نوشته شما رو می خونن، در جریان باشند که شما چون خودتون فروش کالا و لباس بچه دارید، این مطلب رو نوشته اید. منتها این بار اشتباه کردین خانمی چون با یک فروشگاه معتبر و خیلی بزرگ طرف هستید که نمی تونید با گذاشتن کامنت های منفی اعتبارش رو از بین ببرید.
دوست عزیز من اصلا به فروشگاهتون و اعتبارش کارى نداشتم که بخوام خرابش کنم هرچند جاى سوال داره که اینجور که شما میگین یه فروشگاه خیلى بزرگ که همه میدونن هر چقدر فروشگاه و بزینس بزرگتر باشه کالاهاش رو با قیمت مناسبتری میتونه تهیه میکنه چرا داره هر لباس رو سه چهار برابر قیمت واقعى میفروشه!!!

ولى من رفتار خودتون رو گفتم! شما چون خودتون اهل کلک هستین بقیه رو هم مثل خودتون میبینین! من نخواستم کسى رو خراب کنم هزاران فروشنده دارن اینجا کار میکنن کنار هم با قیمتاى عالى و سایتاى گرون فروش چیزی واسه ارائه ندارن که کسى بخواد خرابشون کنه! من چیزى رو که دیدم و خیلى تابلو بود گفتم ! اصلا هم به سایت و شرکت کاری نداشتم خود شما رو گفتم که از خودتون سوال کردین و خودتون جواب دادین. شما هم فقط بازاریاب هستین صاحب شرکت نیستین که با رفتار غلط شما اعتبار شرکت لطمه بخوره. اگه به فضاى نى نى سایت آشنا بودین به راحتى متوجه میشدین این سوالایى که تو تاپیکتون مطرح شده چقدر غیرطبیعیه

به هر حال شما وظیفتون بازاریابى هست و حتما فکر کردین بهترین راه برای دادن اطلاعات به مشتریاتون اینه که خودتون سوالا رو مطرح کنین 😊
سارا خانم شما آزادین هر جوری دوست دارین فکر کنین، یا حتی پستتون رو ویرایش یا حذف کنین. شما دقیقا بیان کردین که براى اعتبار یه فروشگاه صداقت مهمتر از قیمت و بقیه چیزا هست.... بنابراین من هم در مورد اعتبار فروشگاه صحبت کردم. در ضمن اینکه شما به زبون بیارین قیمت ها 100 برابر قیمت واقعی هست، نه به فروش خود شما کمک می کنه و نه از فروش ما کم می کنه. اتفاقا قیمت های ما ضمانت کمترین قیمت بازار رو داره. کالاهای مدیسه اصل و اورجینال هست و قیمتش دقیقا در بازار همینه. در ضمن من بازاریاب نیستم و از جمع کردن ویزیت شما چیزی نصیب من نمی شه. اگر شما کلا با فضای اینترنت آشنایی بیشتری داشتین می دونستین که اصلا راهی برای پی گیری بازدید شما از سایت وجود نداره که مشخص بشه من شما رو فرستاده ام یا شخص دیگه (مفهوم بازاریابی) که بخواد درصد یا مبلغی به من تعلق بگیره. در ضمن نمی دونم شما که اینقدر با نی نی سایت آشنایی دارین چه طور با جو صمیمانه اینجا آشنا نیستید که این طور حمله می کنید و حتی به خودتون اجازه می دین شخصیت من رو زیر سوال ببرین و این همه تهمت بزنین و توهین کنین. کلا خانومی، سپردمت به خدا. ایشالا خودش به راه راست هدایتت کنه. در ضمن من به هیچ وجه کار پنهانی و یواشکی نکرده ام و اهل "کلک" نیستم. برگردین تاپیک رو نگاه کنین. من از اول هم خودم رو به عنوان عامل فروش معرفی کرده ام. آیا من اومدم گفتم من کاربر عادی هستم و الکی نشستم غیر مستقیم تعریف کردم؟! خیر، من خیلی ساده اومدم هدفم رو کامل بیان کردم. اگر هم توجه کنین متوجه می شین این تاپیک کلا تبلیغاتی و بولد هست و براش به نی نی سایت هزینه پرداخت شده، برخلاف خیلی ها که تاپیک های فروش غیر قانونی می زنن. پس بی زحمت دست از انگ و اتهام بردارین. تکلیف من از پست اول مشخص بوده و واضح و شفاف بیان کرده ام دارم شما رو با این فروشگاه و محصولاتش آشنا می کنم. من مسئولیت سایر کاربرها رو ندارم که بیان اینجا از تجربه شون مثبت یا منفی بگن و چه موقع اومده باشند به سایت. بی زحمت دوستهاتون رو نفرستید اینجا طفلک ها مجبور شن از شما دفاع کنن. به جاش راجع به رفتارتون بیشتر فکر کنین. اگر همه مون رک و صادق باشیم خیلی جامعه مون بهتر می شه. در کل خانومی، بازار فروش لباس یه حجم محدودی نداره که اگر ما فروش داشته باشیم شما فروشت قطع شه. ایشالا همیشه کسب و کارتون پر رونق باشه که چشم داشته باشین رونق کسب و کارهای دیگه رو هم ببینین و نیازی نبینین سعی در تخریب وجهه دیگران کنین. متشکر
من که رفتم دیدم همه ی جنساش خارجی و اصل بود. من خودم دوس دارم پول بیشتر بابت جنس اصل بدم و خسالم راحت باشه. مثلن جنسای munchkin‌هم قیمتش به نظر من خیلی متعادل بود ولی تحقیق کردم دیدم خیلی چیزاش خوبه.
2740
نیکا خانم، عزیز دلم، خوب من چه کنم که این افراد از فروشگاه تعریف کردن. شما که کاربر باسابقه هستین لطف کنین تشریف ببرین نظرتون رو صادقانه بگین، واقعا برای من ارزش داره... آخه ما با هم دشمنی نداریم که. جالبه من قبلنا که نی نی سایت بودم این برخوردها رو ندیده بودم وگرنه اینجا رو انتخاب نمی کردم برای تاپیک زدن. من والله پذیرای نظرات همه هستم، به خصوص دوستان با سابقه نی نی سایت.... آخه چرا یک طرفه به قاضی می ریم؟ اصلا شما بگین تاپیکی که تابلوئه تبلیغاتیه و از لحظه اول هم این رو اعلام کرده دیگه چه احتیاجی به دو تا دونه پست تعریفی داره؟ خدایی؟
مهسا جون عزیزم نظر شما برای من یک دنیا ارزش داره. همین نظرات کوچیک کوچیکه که جمع می شه و به آدم دلگرمی می ده. امیدوارم دوستان دیگه هم از تجربه شون درباره مدیسه صادقانه بنویسند.
آیدای عزیز من نمیخام از کسی طرفداری کنم و به کسی انتقاد.اما خوب بود که موضوع تاپیکتون رو از اینکه : برای خرید لباس بچه کدوم فروشگاه اینترنتی بهتره؟ به معرفی فروشگاه خودتون میپرداختید تا اینکه مورد اتهام بقیه قرار نگیرید.چون این موضوع رو که انتخاب میکنید بقیه حق نظر دادن و معرفی کالای فروشگاه خودشون رو تو تاپیک شما میدونن.ببخشید. ممنونم
هیچی نداشته باشیم/ فقط راست بگیم/ حلال و حروم رعایت کنیم/ کمک کنیم به هم/ دلسوز هم باشیم/ که خدا دوستمون داشته باشه.* درج آگهی رایگان محصولات کودک و سیسمونی در نی نی آگهی
به لیمو جان ازت ممنونم که نظرت رو گفتی. والله من مشکلی ندارم کسی نظر بده یا حتی تبلیغ فروشگاههای دیگه هم داشته ایم تو تاپیک. فقط اگه کسی کم لطفی کنه اون وقت خوب نیست دیگه گلم. لطف کردی.
2706