2733
2734
عنوان

تبریک عید به برادر شوهر و جاری؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 45 پست
یعنی زنگ بزنی برادرشوهرت حال و احوال بکنی جار ات حرص میخوره چه خنده داره اصلا چرا خودتو درگیر این حرفه میکنی الان هم حرص خوردن اون چی به تو میرسه فکرت را درگیر این چیزها نکن
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیخیال به فکر حرص درآوردن نباش چون خودت بدتر ازاون اذیت میشی .اصن مهم نباشه واست. ریلکس باش
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین من با ماشین خودم تصادف کردم بعد از یه هفته هم شوهرم با ماشین خودش تصادف کرد بعد به من زنگ نزده حالمو بپرسه همون شب که این اتفاق برای شوهرم افتاد زنگ زده و کلی با هاش حال و احوال که شنیدم تصادف کردی. منم بهم خیلی برخورد
خدایا همیشه بیادتم
یعنی اگه شما با برادرشوهرت حرف بزنی اون حرصش در میاد؟؟؟؟ بعد شما چی گیرت میاد ازین حرکت؟ بابا بچسب به زندگیت از زندگیت لذت ببر و یه چنتا کار مفید انجام بده. بخدا بچه بازیه این کارا
تا به حال با برادراش حرف نزدم ولی جاریام بهمسرم زنگ میزنن اصلا برام مهم نیست.بیخیال ام
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
خب این سیاست اکثر خانماست. عزیزم اون دسته خانما چون میدونن مردا ساده هستن میان با مردا خوب رفتار میکنن که همیشه تایید بشن. توام مث اون باش
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706