2733
2739
پسر سه و نیم ساله ام کم حوصله و زود رنج شده در ضمن کابوس شبانه و دندون قروچه هم شده نوبت روانشناس کودک گرفتم ولى گفتم شاید ویتامینهاى بدنش کمه که اینجورى شده آخه هیچ زمینه اى توى خانواده براى بروز این مسائل بوجود نیومده در عرض یکماه بیحوصله شده و وسواس بو و حمام پیدا کرده و توى خواب کابوس میبینه و دندون قروچه میکنه لطفا اگه اطلاعاتى دارید کمکم کنید.
إلهي و ربي من لي غیرك
دختر منم دندون قروچه میکرد دکترش گفت کمبود آهن داره الان شبی یک قاشق غذاخوری بهش آهن میدم یک شیشه تموم کرده شیشه دوم هست خیلی بهتر شده البته دختر من مشکل دیگه ای مثل پرخاشگری یا عصبانیت یا وسواس نداره چون ممکنه از نظر روحی هم تحت فشار باشه بچه و باعث دندون قروچه بشه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حتما بک آزمایش کلی جهت بررسی همه ویتامین ها و آهن انجام بده. همچنین برای دندون قروچه میشه آزمایش انگل هم انجام داد. در هر صورت به جز روانشناس کودک ، هر چه سریعتر ببر پیش یک متخصص کودک.
2738
بی حوصلیگش میتونه از کمبود اهن یا دی باشه. همونطور که صوفیا گفت باید از نظر انگل بررسی بشه برای دندان قروچه

عـــــاشِــــــقَــــم بمون همیشه ; باورم همیشگه شه , فرق بـــــــــود و نــــــبـودت فرق مرگـــــــــ و زندگیـــــــــشه ، فرق بــــــود و نــــبـودت فرق مرگــــ و زندگیــــــــشه

من معتقدم که شاید اون موضوع انگل درست باشه. که اصلا هم استرسی نکن خودتو. سریع به وسیله پزشک درمان میشه. به این دلیلم میگم سریع پیش دکتر که اگر چنین چیزی هست، اعضای دیگه فامیل و احیانا اگر مهدکودک میره، بچه های دیگه درگیر نشن.
2706