2733
2734
عنوان

بنظرتون من مقصرم یا مادر شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 37 پست
بگو شوهرت با ارامش باهاش حرف بزنه 

شوهرم اصلا حزیفش نمیشه زیاد حرف زده فایده نداشته.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
عزیزم حساس شدی فقط یه مدت بگذره درست میشه .اهمیت نده همینکه دوستتون داره خیلی ارزشمنده .از اون آدمای ...

من از این کاراش واقعا خسته شدم خدا کنه خودمم اروم شم وگرنه دیونه میشم.ممنون ازت.هر مادر شوهری یه اخلاقی داره ها

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر خوبی نداشت منم بی احترانی میکردم مشکل اینجاس شوهرم هرچی داره از پدر مادرشه.وگرنه منم جلوش وامیست ...

شوهر شما پسر اون خانمه دیگه اگر برای پسرش خ نه خریده دلیل نمیشه کل زندگی پسرش و زیر سلطه داشته باشه همین طدر فکرتونه که مسیر رو باز کرده براش

شوهرم حریفش نمیشه اصلا حریفش نمیشه.اونم بین منو مادرش گرفتاره.همش میگه چیکارش کنم دست خودش نیس

عیب نداره سعی کن توام کارخودتی کنی بدون هیچ  بی احترامی 

حرف بچرو میزنه بحث عوض کن یا خودتو با بچه سرگرم کن انگار نشنیدی

چه مادرشوهر خوبی داری قدرشو بدون سعی کن بهش حساس نباشی حساس باشی بدتر میشه خودتم عصبی میشی بذار ب پا ...

میگم بخواطر خوبیاش نمیتونم بی احترامی کنم ولی نمیدونم من مقصرم یا اون ؟دیگه خسته شدم از پیگیریاش از یه طرفم میگم گناه داره.

آها اسی فکر کردم بزرگتره  به همسرت گفتی  اسی يا خونتو عوض کن از هم دوووور باشید شده به ه ...

دعا کن عزیزم .بخدا هیچ راهی ندارم هیچی

شوهر شما پسر اون خانمه دیگه اگر برای پسرش خ نه خریده دلیل نمیشه کل زندگی پسرش و زیر سلطه داشته باشه ...

عزیزم مادرشوهر من چندسال تو خونش نشستیم فقط اصلا نه اختیار خودمونو داشتیم نه بچمون به همه کارمون کار داشتن برای هرکاری میخواستن نظر بدن خیلی روزای سختی بود خونه گرفتیم فرار کردیم این ها که خریدن همه چی پسرشون رو خودشون دادن اصلا پسرشون روش نمیشه حرفی بزنه