2737
2734

بچه ها شوهرم خیلی بد بین شده بهم .تازگی گوگلش رو بروز رسانی کرده همش خبر و عنوان سایت راجب داستان های خیانت زن ب مرد هستش .خدا لعنت کنه این نو سایت هارو.کی مشکل منو داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکل از اونه نه از سایت و اخبار.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2738

طبیعیه

احتمالا جفتتون از یک نت استفاده می کنید، مثلا واسه من همون زیاد میام نی نی سایت، توی سرچ اخبار گوگلم از این چیزا زیاد میاد. 

کاربر قدیمی _____________ لینک مال من نیست جریان داره     goftino.com/c/QSL5Nk

اینقدر که تو سایت خانمها از خیانت آقایون گفتن اون سایتها هم از خیانت خانمها میگن 😂

نی نی یار لطفا تعلیق نکن 😭                             ارتش سرخ سابق. 🧿❤️😘                                       نمیدونم چرا تعلیق شدم 😭😭😭😭                        من دختر خوبیم 😭😭❤️❤️❤️❤️❤️

من . شوهر منم فقط فکرش همینه . بیچاره آم کرده .‌‌‌‌‌خدالعنت کنه زنهایی ک خیانت میکنن . باعث میشن زندگی بقیه هم خراب بشه .‌انشالا آتیش جهنم منتظرشونه. انشالا سرطان بگیرن درمون نداشته باشه .