2752
2734
عنوان

جیگرم تیکه تیکه شد 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تاجایی میدونم بچه رو اتاق عمل نمیفرستن برای شکستگی... 

دیگه خودش جوش میخوره 

من خودمم بینیم شکسته بچگی

اتفاقا منم توی فوتبال شکست بینیم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
اونجا بهتر بود؟ اخه به بیمارستان فوق تخصصی همون تزدیک پارک بردیم گفت شکسته ولی عکس هم ننداخت گفت فق ...

قربون دلت برم 

من نمیدونم ولی مرکز طبی کودکان دکترای خیلی خوبی داره حالا که میگن اونجا تخصصی هست همونجا ببر

2731
ببرش ی متخصص درست درمون ک استاد دانشگاه یا عضور هیات علمی و... باشه دکتر شیفت رو اکتفا نکن اصلا فارغ ...

از همین دکترای خیلیییی جووون و بی تجربه بودن 

خاک توووو سرم 

باید میبردم بیمارستان اتیه یا لاله

جهت اطلاع مامان هاي گل كه ممكنه خداي نكرده برا هر كسي پيش بياد

ضربه به بيني در تهران فقط به بيمارستان امير اعلم ارجاع ميشه

براي كار تو بيمارستان خصوصي هم اول پزشك اينجا كه استادشون هست روزي كه بهت گفتن معاينه ميكنه ميتوني باهاش صحبت كني ببري تو بيمارستان خصوصي كه خودش هست برات عمل كنه

دماغ شمل هم خون اومد؟ این خیلییییی باد کرده هم بینی هم لبش از دماغشم خون اومد

اوووووو شر شر چند ساعت خون میومد تا چند وقت بعدشم زرت و زرت خون میشد 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه خواهرم بینیش تو بچگی شکست و جراحی نکردن تا ۲۸سالگی جراحی کرد

اون زمان جراحی نکردن با اینکه بدجور شکسته بود،شاید الان علم پیشرفت کرده باشه جراحی کنن

ان شاالله بلا دور باشه و زودتر خوب بشه پسرتون🤲

2706