2733
2764
میشه منابع و کلاس هایی که رفتیو بگی؟لطفا :)❤

کلاس آریان حیدری ریاضی و منابع هم سال آخر جامع بود زیست ای کیو و خیلی سبز شیمی مبتکران که البته تستاش سخت بود بعضی وقتا خیلی سبز فیزیک خیلی سبز ریاضی هم نردبام و مهروماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با چه رتبه ای کجا قبول شدی؟میدونی سقف رتبه دولتی تهران و شهرای خوب چقدره؟

من رتبم خوب نبود خیلی ولی دولتی شهرای خوب ۵۰۰ منطقه دو ایناست حدودا

من رتبم خوب نبود خیلی ولی دولتی شهرای خوب ۵۰۰ منطقه دو ایناست حدودا

سلام میشه بگی چطوری قبول شدی میشه تو این چندوقت با پایه متوسط قبول شد؟اگه چن وقت ازدرس دور باشیم؟ یاباید قیدشو بزنم؟ لطفا جواب بدین خودتون رو بزارین جای من خیلی به جوابتون نیاز دارم خواهر  

سلام میشه بگی چطوری قبول شدی میشه تو این چندوقت با پایه متوسط قبول شد؟اگه چن وقت ازدرس دور باشیم؟ یا ...

عزیزم من رتبم خیلی خوب نشد شانس آوردم و خود منم مثل تو خیلیییی ناپیوسته خونده بودم اگه این یه ماه و بخونی و پایت متوسط باشه میشه حتما 

عزیزم من رتبم خیلی خوب نشد شانس آوردم و خود منم مثل تو خیلیییی ناپیوسته خونده بودم اگه این یه ماه و ...

گریم میگیره انقد که شبیه منی خیلی بم امیددادی اگه امروز اتفاق خیلی خبی برات افتاد بهم بگو حتما  

گریم میگیره انقد که شبیه منی خیلی بم امیددادی اگه امروز اتفاق خیلی خبی برات افتاد بهم بگو حتما   ...

عزیزدلمم🥺🥺چشم حتما💕ایشالله که امسال قبولی

فک کردم جوابم نمیدی رفتی      وای خداکنهعه فقط دلم دندونه بابلو میخواددد   &n ...

ایشالله دندون رتبه خیلی خوبی میخواد فک کنم تا ۲۰۰۰ منطقه دو بخون فقطط

2706