2733
2734
عنوان

شیردهی دردناک

| مشاهده متن کامل بحث + 5369 بازدید | 37 پست
کمپرس گرم و سشوار رو هم امتحان کنید برای من نتیجه داد.
سشوار رو از روی لباس به سینه بگیرید یا یه حوله رو با اتو یا هرچیزی گرم کنید و بذارید روی سینه... خیلی کمتر میشه دردتون

قبل از شیردهی نوک سینه رو بادست بمالید تا نرم بشه بعدش تو دهن بچه بذارید.
ممنون کیانا جان بعد از دو ماه چه درد کم بشه چه بهش عادت کنم هر دوش خوبه. واقعا ممنون همین که میبینم کسی شرایط من رو داشته و باز هم موفق شده که شیر بده واقعا قوت قلبه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قبلا هم گفتم من 4 بار این درد رو تجربه کردم ( تو مدت 15 ماه )

یه نکته دیگه هم یادم اومد : قبل از شیر دادن یه ریزه شیر بدوش و با نوک انگشت همون شیر رو بمال روی نوک سینه و بعد از شیردهی هم کمی از شیر رو بمال روی نوک سینه . اینو یه ماما بهم یاد داد .

عسل اگه واقعا طبیعی باشه خاصیت ترمیم زخم داره . منم اوائل که استفاده می کردم یه ذره احساس سوزش داشت ولی زخمش زود خوب شد و اثرش نموند .

کرم ویتامین آ ( چشمی ) هم بار سوم و چهارم استفاده کردم خیلی خوب بود .
2731
تو رو خدا ب منم بگو چکار کردین من جگرم لخته لخته شده از سوزش سر سینه ام 

بعد از ۶ سال فک نکنم  جواب بده🙄🙄🙄😳😳😳😳😳😳

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
آره سمیه جان مرسی لی لی عزیزم باورت میشه همه این کارها رو میکنم روزی دوبار سینمه آفتاب می دم. بقیه و ...

آرزو داشتم بچم شیرمو میخورد ولی درد داشتم..

دوماه خورد و دیگه نخورد به معنای واقعی خورد شدم،وقتی کسی نمیفهمید منو و همش میگفتن چرا شیرخودتو نمیدی،وقتی دکتر میرفتم و هرکار میکردم شیرمو بخوره ...هیچکس عین خود اون مادر نمیتونه درک کنه چه زجریه

ان شاءالله خوب میشی بچه اتم تا پایان دوسالگیش از سینه ات تغذیه کنه