2733
2739
عنوان

کسی هست برای بچه دار شدن من یه ختم برداره حالا هرختمی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هستی سالممو به امام رضا برسون بگو زهرا با بچه ات بیاد پابوست ممنون عزیزم
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
2731
گلم خودت چرا برای بچه دار شدنت دعا نمیکنی؟ ببین من دو تا ختم همزمان برداشتم. هنوز 1/3 ومشم تموم نشده بود، با اینکه دکتر گفته بود ما بچه دار نمیشیم، باردار شدم. بدون هیچ دوا و درمونی. از اول محرم شروع کردم. چله زیارت عاشورا خوندم. همزمان چله صلوات ضراب اصفهانی هم گرفتم. رد خور نداره. اگه با اعتقاد بخونی حاجت روا میشی ان شاا... مام برات دعا میکنیم. ولی توکلت به خدا باشه. نماز اول وقت هم خیلی موثره.
دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2740
مامانی آروین و مامان علی کوچولو و ملوچک جان برای منم که خیلی وقت انتظار کوچولوی ناز و سالم وصالح رو میکشم برام دعا کنید. با این قلب مهربونتون که برای دیگری حاضر به نذر شدید خدا حوائج خودتون رو زودتر میده (الهی آمین) چون خدا از همه بنده هاش مهربون تره شما که بنده خدا مهربونی می کنید خدا بر شما مهربونی می کنه. التماس دعا
طلی عزیز خودمم دارم چله حدیث کسا شروع کردم با ختم قرآن ببست روزه شاید خدا با زبون شما که برام دعا میکنید حاجت روام کنه قو عزیز انشالله روزی بشه که همه منتظرا مامان بشن مام با اونا
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
شب خواب های عجیبی میدیدم خدا به خیر کنه
بازم ممنون از دوستای خوبم خدا انشالله دعتهاتونو در حقم قبول کنه
سارا جان منم فردا عازم نجف اشرف هستم. حتما برات دعا میکنم و البته برای تمام منتظران نی نی. ان شالله به زودی زود دامنت سبز شه خانم
خدایا منم نی نی میخواهم. رب لاتذرنی فردا و انت خیرالولرثین. رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء.
2706