2752
2734
عنوان

ارتباط هندونه با یبوست 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 16 پست

منم دخترم ۲سالست .از ۸ماهگی پیدرولاکس میخوره.یه مدت بود خوب بود.باز ۱۰ روزه یبوست شدید شده.هرچی دارو رو زیاد میکنم اثر نداره.داره دندون کرسی در میاره.نمیدونم از دندون.آخه سری های پیش موقع دندون در آوردن یبوس میشه شدید.۰هندونه وماست خورده نمیدونم بخاطر اونه.خسته شدم هر کار میکنم خوب نمیشه. 

روغن زیتون میدم آلو ،لواشک.هرچی به ذهنم میرسه ولی فایده نداره

منم دخترم ۲سالست .از ۸ماهگی پیدرولاکس میخوره.یه مدت بود خوب بود.باز ۱۰ روزه یبوست شدید شده.هرچی دارو ...

عزیزم دقیقا هم درد منی ، از یه طرف ناراحت اینم که با دارو دفع میکنه و دو سال و نیمه پیدرولاکس میریزم توی شکمش، از یه طرفم خب بچست و خیلی چیزارو که دوست داره نباید دل سیر بخوره مثل همین هندونه🥺

هرکاری بوده براش کردیم مثل عکس روده و انجام مانومتری و تست تنگی مقعد فقط باید تغذیه اش درست شه که خب بچست نمیشه همشو رعایت کرد

دختر منم خیلی خوب بود داروشو خیلی کم کرده بودم که پاییز خرمالو زیاد خورد مرد و زنده شد هرچقدر داروشو زیاد کردم خوب نشد بردم دکترش نوشت مانومتری، دوباره خوب شده بود تا وقتی که فصل هندونه شد بازم عود کرده، یکم سفت میشه می‌ترسه و دستشویی نمیره بدتر میشه😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷