2733
2739

دلم براهمسرم خیلی سوخت .چون عموش وزنعموشم از شهر دیگه اومدن .پیش اونا براش بد شدهمسرم برادر بزرگترشونه مثلا .ولی نه ساله بخاطر حرفای خاله زنکی باهامون قهره فقط سلام علیک خشک وخالی باهامون داره .یه بار دعوت میکنه یه بار نه .هرچند دعوتمون هم بکنه بریم زیاد تحویلمون نمیگیره .کاش چیزی بعنوان کینه تودنیا وجود نداشت .خواهر شوهرم خدای کینه س .نمیدونم چطور دلش میاد همه خواهر برادراشو دورش جمع کنه ولی همسر منو دعوت نکنه ؟ چطوری بهشون خوش میگذره؟ 

همسرم میگفت کاش ما یه شهر دور بودیم وسالی یه بار میومدیم ومیرفتیم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اينقرد براتوت مهمه و مهر طلبيد ؟

مگه توي خونش چيز خاصي هست

كه علاقه داريد بريد؟

خودتون ميگيد كينه اي

بهتره كه اصلا رفت اخد نكنيد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
2740
چ رو مخ بود حرفت

نه اصلا خیلی هم منطقی بود

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706