2733
2734
عنوان

چرا شوهرم ول نمیکنه زندگیم چندش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببینید من با NA ای ها بودم . واقعا راه حلی قوی تر ازین ندیدم . هیچ ماده ای هم مصرف نمی کنن . فقط به آدم خودآگاهی میدن و من با این که معتاد نبودم اما کتاب هاشون رو خوندم و تو جلساتشون رفتم . آذم دیدم بعد ۲۰ سال مصرف ترک کرده . تو رو خدا اگه فک می کنید می خواد زندگیتون رو به راحتی تموم نکنید. می دونم سخته چون تو خانواده مون ماهم داشتیم

خیلیا بهش گفتن نمیره چون شغلش خوبه میگه آبروم میره کسی ببینه

چه ابرو رفتنی من یکی سراغ دارم تو شهرمون وکیل حقوقیه بعد پیچ داره تو اینستا برا روانشناسی اعتیاد همه هم میشناسنش یا مثلا پیمان ادیداس اونم معتاد بوده ترک کرده اعلام پاکی هم بعضی وقتا میکنه  ابرو رفتن اونه ک ادم معتاد بمونه برا خجالتش  ترکش ک باعث افتخاره 

ببینید من با NA ای ها بودم . واقعا راه حلی قوی تر ازین ندیدم . هیچ ماده ای هم مصرف نمی کنن . فقط به ...

میدونی چند ساله دم نزدم خانوادم همشون میدونن من به رو نمیارم حرفایی که می‌شنوم از دورو بریا داغونم کرده

2706