2752
2734
عنوان

خدایا امشب دلمو شکستی

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 39 پست
و اگر امیدی در تو بمیرد خدا هزاران امید دیگر در دلت زنده میکند🌱

هیچوقت به اندازه امشب از خدا ناامید نشده بودم

از ته دلم صداش زدم

انتظار نداشتم اونم مثل بقیه رفتار کنه باهام

حتی اگه بدترین بندشم باشم چجور دلش میاد حالمو ببینه هیج کاری نکنه

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افسردگی شدید گرفتم، سر کوچیکترین مسائل دعوا راه میندازمو خودخوری میکنم با همسرم به مشکل خوردم حال ...

چرا؟ 

چی باعث شده افسرده بشی؟ 

از  همسرت راضی هستی؟ 

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا آشوبم آرامشم تویی...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
2731
افسردگی شدید گرفتم، سر کوچیکترین مسائل دعوا راه میندازمو خودخوری میکنم با همسرم به مشکل خوردم حال ...

درما ن اینا یه مشاور حرفه ایی هست

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
چرا؟  چی باعث شده افسرده بشی؟  از  همسرت راضی هستی؟

تو فاصله چند روز دوتا از افراد مهم زندگیم بیمار شدن، از لحاظ روحی خیلی بهم فشار وارد شد

همسرم خوبه، شاید خیلی خیلی خوب

ولی این افسردگی باعث شده از کوچیکترین کارش ناراحت بشم، دلم بشکنه و نتونم ببخشمش، دعوای شدید راه بندازم و باعث شم کلا بهم سرد بشه

الان اون راحت گرفته خوابیده و اصلا خبر نداره من از چی ناراحتم

هیچوقت به اندازه امشب از خدا ناامید نشده بودم از ته دلم صداش زدم انتظار نداشتم اونم مثل بقیه رفتار ...

عزیزدلم ببین الان کی باعث حال بدت شده ؟خودت.تو داری خودت برای خودت مشکل میسازی وقتی یکی میدونه اینجا چاه هست بعد میره با پا داخلش خدا چیکار کنه وقتی بنده اش خودش میدونه و برا خودش دردسر میسازه

تنها راهش مراجعه به روانشناس و درمان افسردگیت هست تا هم خودت راحت بشی هم همسرت

عزیزدلم ببین الان کی باعث حال بدت شده ؟خودت.تو داری خودت برای خودت مشکل میسازی وقتی یکی میدونه اینجا ...

چقدر مهربونید شما

ولی چیکار کنم خواهر

دلم نمیفهمه

الان نیاز داشتم خدا بیاد کنارم بشینه بگه خودم هستم و درستش میکنم

عزیزم خدا ان شاالله نظر رحمت به دل شکسته و پاکت بکنه 

خدا جبران کننده همه ی از دست رفته هاست ....

وقتی تو این دنیا به غیر خودش دل میبندیم به این حال دچار میشیم نه تنها شما بلکه هممون 

به این حرفم فک کن لطفا اول از همه برای این که حالت بهتر بشه و قدم اولی  برداری اگر مژه یا ناخون کاشتی بردار که غسل و  ناپاکی تو وجودت نمونه که این با فطرت پاک الهیت ناسازگاره و تو این حالت شیطون خیلی آدمو اذیت میکنه و هزار تبعات دیگه 

چقدر مهربونید شما ولی چیکار کنم خواهر دلم نمیفهمه الان نیاز داشتم خدا بیاد کنارم بشینه بگه خودم ...

فدات شم مطمن باش خدا همیشه کنارته در هر لحظه و هرمکان ولی باید اول خودت بخوای تا تو قدمی برنداری که خدا نمیتونه کاری بکنه برات

تنها راهش مراجعه به روانشناس و درمان افسردگیت هست تا هم خودت راحت بشی هم همسرت

پولشو ندارم

خدا دردشو داده ولی حداقل پولم نداد بتونم یه فکری بکنم

امروز از پدرم قرض کردم

میخواستم از شدت خجالت برم تو زمین

تو فاصله چند روز دوتا از افراد مهم زندگیم بیمار شدن، از لحاظ روحی خیلی بهم فشار وارد شد همسرم خوبه، ...

عزیزم دنیا مزرعه آخرته و برای امتحان پس دادنه. یکی با سختی بیشتر در زندگی یکی با آرامش بیشتر امتحان میشه. 

خدا شفاشون بده. 

انشاءالله از امتحان الهی سر بلند بیرون بیاییم. 

اگه شوهرت خوبه قدرشو بدون. خدا روشکر کن که سلامت کنارته. 

من خودم خیلی ناشکرم. انشاءالله خدا بخاطر ناشکری هام ببخشم. 

دعا کن برای بیمارا  اگه خدا صلاح بدونه شفاشون میده

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا آشوبم آرامشم تویی...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
عزیزم خدا ان شاالله نظر رحمت به دل شکسته و پاکت بکنه  خدا جبران کننده همه ی از دست رفته هاست . ...

مرسی از حرفای قشنگتون

چقدر ذات پاک و مهربونی دارین

ولی نمیتونم، بدجور دلم ازش شکسته؛ واقعا دیگه از خدای خودم انتظار نداشتم جوابمو نده

کاش ایندفعه اون یه قدم جلو بیاد بفهمم حواسش بهم هست