2733
2739
نالیسا جون من لک بینی اوایل بارداریم رفع شده الان ۲۷ هفته ام خونریزی کردم اوایل بارداری معمولا لک بینی رو بیشتر مادرا دارن ولی من الان دوبارم سونو دادم هیچ مشکلی نیست و خونریزی شدید کردم لک نبود که

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آمپول کلگزان هم میزنم و آمپول هفتگی پورلوتون و شبییی یک شیاف نمیدونم چرا تاثییریی نداشته یعنی این همخ علم پیشرفت کرده هیچ راهی برای جذبب یا دفع هماتوم پیدا نکردن به جز استراحت
2731
سلام هیرو جان غربالگری رفتم گفت بهتر شده اما به استراحتم ادامه می دام چون تازه لکه های قهوهای شروع میشه من راستش دیگه از هماتوم نمی ترسم اطمینان پیدا کردم که حتماً جدب میشه اما حالا دیگه از چیزای دیگه نگرانم انقدر که توی اینترنت مطلب های بد خواندم ، نگران نباش با استراحت حل میشه انشاالله سالم نی نی هامون را به دنیا بیاریم من که دیگه کم کم از فکرو خیال دارم خل میشم خدا رو شکر که شما ها هستین تا کمی درودل کنیم
فرشته من به دنیا امد خداوند به همه مادران منتظر نسیب کند
2740
پرستو جان من تو سونو غربالگری گفت که جذب نشده وسایزشم بزرگه
و طبق سونوهای قبلیم که جاهای دیگه انجام دادم بدرگتر شده بود متاسفانه
برعکس تو من خیلی به هماتوم فکر میکنم شاید دلیل جذب نشدنش تا الان همین باشه
ان شالله که به زودی ماله هممون جذب بشه
خداروشکر که تو بهتر شده به استراحتت ادامه بده
بایدددد فقط بسپاریم بخدا
هیرو جان اصلاً نگران نباش من از چند نفر پرسیدم گفتن نگرانی نداره ولی اگر میشه استراحت مطلق مطلق کن یکی به من گفت حتی لگن بزاری بهتر حتی دستشویی هم نرو خیال من رو راحت کردن شما هم اگر این طور فکر کنی شروع میکنه به جذب به امید خدا
مامان ارنیکا خدا حفظ کنه دخترتون را پس اینا که میگن قلب جنین می ایسته و هیچ علایمی هم نداره که متوجه بشی اشتباه می کنن؟ از وقتی این رو شنیدم دیگه خواب ندارم
هیرو جان منم فردا به امید خدا ١٣ میشم غربالگری گفت هنوز معلوم نیست ولی حدسش دختر بود حالا سالم باشه این مهم تر ,دکتر گفت هفته ١٦ بیا مطب هم جواب غربالگری را بیار هم جنسیت را ببینیم باید تا خرداد صبر کنم:( راستش انقدر نگران سلامتیش هستم که دوست دارم هر روز سونوگرافی کنم تا خرداد چطور باید صبر کنم نمی دانم ، شما چطور کی وقت دکتر دارین؟]
2706