2733
2734
عزیزم ممنون که جوابم رو دادی،یه سوال دیگه ،عزیزم شما شیاف ایرانی مصرف میکنی یا خارجی؟و روزی چندتا اس ...

عزیزم ایرانی  استفاده میکنم روزی  سه تا 

هر هفته هم یه امپول  فمولایف  میزنم 

ببخش  دیر جواب دادم گوشیم خراب  بود 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام بچه‌ها ، منم الان ۵ هفته هستم، خونریزی کردم اول قرمز بود بعد قهوه‌ای، من با ای وی اف باردار شدم ...

سلام عزیزم منم ای  وی  اف  بودم توی  ۵  هفته خونریزی شدید داشتم هنوزم ک هنوز یک ماهه درگیرشم  هماتوم داشتم  نگران نباش

من يازده هفته خونريزي كردم رفتم بيمارستان سونو دادم گفت هماتوم 29 سی سی داری استراحت مطلق و شیاف فعلا خونریزیم قطع شده خیلی،استرس دارم😭😭

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
منم سقط قبلی لخته های بیست سانتی شاید می افتاد و باز میرفتم سونو یه هماتوم جدید داشتم، ولی خب این عی ...

سلام خوبین میگم شماگفتین خواهرم لخته مثل جگردفع کرده بعدبچشونم خداروهزارمرتبه شکرسالمه ببخشیدخواهرتون درد زیر دلم داشتن توهفته چندخونریزی بادفع لختخ داشتن من خونریزی شروع شدرفتم سنوگفت پنج هفته ای ساک تشکیل شده ولی جنین نه چون زوده گفت دوهفته دیگه بیاسنو امابعدسنو لخته زیاددفع کردم ودل دردم اروم شد میترسم بچم سقط شده باشه😢😢😢😢پنج ماه پیشم یه قط داشتم

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘

خواھش میکنم جواب منم بدین،من تازہ اومدم،بارداری سوممہ دو تا بارداری قبلیم کاملا بدون مشکل بود و سر وقتم پشیمان کردم،الان از اول مکہ بینی داشتم رفتم سونو ۶ھفتہ و ۱ روز جنین زندہ ولی یہ ھماتوم در مجاورت ساک بود بہ ابعاد ۳ در۱ونیم سانت، متاسفانہ با وجود دو تا بچہ استراحت نداشتم شیاف روزی یکی استفادہ کردم،پنج روز پیش بخاطر لکہ بینی و دل درد دوبارہ رفتم سونو،جنین زندہ امااااا ھماتوم دو برابر و دھانہ ی سرویکس باز و کیسہ ی آمنیوتیک تو کانال سرویکس،دکترا کلا  نا امیدم کردن گفتن میفتہ،روزی دو تا آمپول پروژسترون و دو تا ھم شیاف و استراحت مطلق،بعد پنج روز کہ فعلا اتفاقی نیفتادہ،بنظرتون ممکنہ دھانہ ی رحم بستہ بشہ؟؟؟؟؟

سلام خوبین میگم شماگفتین خواهرم لخته مثل جگردفع کرده بعدبچشونم خداروهزارمرتبه شکرسالمه ببخشیدخواهرتو ...

سلام گلم خواهرمو نمیدونم اما خودم هفته پنج و شیش لخته های بزرگ دفع کردم پونزده تا شیاف مقعدی استفاده کردم و بعدش دیگه مشکلی پیش نیومد

نترسید بچه به این راحتیا دفع نمیشه حتما لخته ها بودن

لطفااستراحتتون را زیااااد کنید حتما 

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
خدا کنه خوب شی، الان چند هفته‌ای؟ بچه سالمه؟چیکار باید کنیم که خوب شه؟

اره خدا رو شکر بعد دو ماه خوب شدم ولی  همچنان استراحت مطلقم الان ۱۵  هفته م و بچه مم شکر خدا خوبه  

فقط استراحت و داروهات و سر وقت استفاده کن  مایعات زیاد بخور خوب  میشی  

سلام طاعاتتون قبول. منم هماتوم دارم اول ۴ سانت بود بعد سه هفته شده ۸ سانت و در حال استراحت و مصرف ...

سلام عزیزم منم مثل شما هستم. هفته 8 هماتوم 4 سانتی و هفته 12 هماتوم 8 سانتی دارم. خیلی میترسم. اسپربن بخاطر سقط قبلی میخورم و. شیاف شبی یکبد. شما وضغیتتون چطگر شد

دوستان نگران هماتوم نباشین من با سابقه ۴ بار سقط البته علت هماتوم نبود!!!بارداری پنجم دقیقا هر دو روز بخاطر استرسم‌میرفتم سونو هفته ۹ بودم ساعت ۵ صبح یهو احساس کردم خیس شدم تو عالم خواب فکر کردم ماه بارداریم بالاس و کیسه ابم پاره شده تا ب خودم اومدم رفتم سمت دسشویی احساس کردم ی چیزی توم پوکید فکر کردم ادار میکنم بی اختیار تا پامو گذاشتم دسشویی با خون یکی شد شلوار خیس از خون بود لخته های دفع کردم از کف دست ی مرد بزرگتر و با قطر خیلی بزرگ فقط خدا حالمو میدونه حتی نمیتونستم از دسشویی بیام بیرون خون بود ک میومد خونه خواهرم بودم ب هر زحمتی بود شلوارمو در اوردمو فشار دادم ب خودم مامانمو بیدار کردم برای نوار اورد و هر ۵ دقیقه نوار عوض میکردم!!!شوهرمو از خواب پرید ک چی شده گفتم سقط کردم بازم و خواهرام مامانم فقط گریه میکردن!!خودم ک شوکه بودم!!شوهرمم بدتر!!تا ساعت ۸ صبح رفتیم سمت سونوگرافی فقط از خدا میخواستم بقایا نمونده باشه ک کورتاژ کنم!!منتظر شدیم تا ساعت ۱۰ ک دکتر بیاد و سونو کنه !وقتی ازم پرسید مشکل چیه گفتم ک ۹ هفته هستم و سقط کردم ببینید چقور بقایا مونده ک یهو صدای قلبشو برام گذاشت ولی هماتوم فوق العاده بزرگ بود ۲۵ سی سی ک تمام رحمم رو گرفته بود!!و تا هفته ۱۶ من لکه بینی داشتم!!و تا هفته ۱۳ خون ریزی قهوه ای و حتی درد داشتم !!!داروهامم روزی دو بار شیاف ۴۰۰!!روزی ۳ بار پرژسترون ۱۰۰ تزریقی هر ۸ ساعت قرص دو فاستون روزی ۲ بار!!!و دفع لخته های خیلی ریز قهوه ای!!!تازه رحمم دو شاخ بود!!و سیستم دفاعیم جنینو پس میزد ک دارو مصرف میکردم!!!و با وجود خون ریزی و لکه بینی روزی دو بار آنوکساپارین ۶۰۰۰ میزدم چون انعقاد خون داشتم

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔

تمام صفحات مربوط ب هماتوم رو زیر رو کردم از شدت استرس خدا میدونه بار هر لکه بینی و دفع لخته ریز سیاه چ حالی داشتم چون سابقه سقط داشتم حالو روزم داغونتر میشد!!استراحت کنید فقط دراز بکشین دسشویی فرنگی و نهایتا تا ی دکتر برید اونم دراز کش 

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔
2706