2733
2764
عنوان

فقططط معلم ها بیان..... خواهشاً..

378 بازدید | 17 پست

همکاران گرامی شما با متلک ها و بی مهری های روز های نزدیک روز معلم چه میکنید؟؟؟

آی چرا براشون هدیه بدیم

اه پرو میشن

آه چه متوقع

کاش دست من بود این روز رو از تقویم پاااک میکردم واقعا خسته شدم🥺🥺😭

حیف این همه عشق و محبت که برای شغلمون داریم 

شما کارتو بکن 

برا رضای خدا 

چکار به حرف مردم داری

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی خیال. فقط اونجا که معلم ها میان دفتر وکادوها رو میکنن تو چشم هم

نه به خدااا زیادم اونجوری نیست بخصوص ما که دبیریم زیاد هم کادو دریافت نمی‌کنیم..فقط حرفشو میشنویم..

اول باید بی تفاوت باشی چون این قضیه بخاطر ضعف فرهنگه نه وضعیت اقتصادی

دوما من چند ساله از شاگردام کادو نمیگیرم ولی خیلی ازشون تشکر میکنم♥️♥️

ولی پارسال مامان یکی از شاگردام اومد دم در خونمون که خوااهشا این کادو رو بردار چون بچم با عشق خریدش.

حقیقتش اون لحظه خودم شرمنده شدم

اول باید بی تفاوت باشی چون این قضیه بخاطر ضعف فرهنگه نه وضعیت اقتصادی دوما من چند ساله از شاگردام ک ...

احسنت همکار گرامی دقیقا همینطوره

اتفاقا همیشه بچه هایی که اقتصادی ضعیف تر هستند لطف بیشتری دارند...

خدا خودش شاهد عشق ما به بچه ها هست 

سلام فشار اقتصادی به مردم فشار میاره 

و اینکه یه عده از همکاران شما هم بد برخورد میکنن نتیجه میشه همین حرفا

یادم نمیره تو دورانی که راهنمایی بودیم وضع مالی اصلا خوبی نداشتیم ولی به خاطر اون عرف و... مجبور بودیم هدیه بدیم چون به معنای واقعی کلمه هیچی نداشتیم مادرم یه دست بشقاب که برای عیدی بهش داده بودن رو داد برادرم برای روز معلم ببره معلم برادرم به قدری بیشعور و احمق بوده که همونجا میزنه تو ذوق برادرم و میگه این ات و آشغالا به چه درد میخوره و همونجا میشکنه میندازه سطل آشغال جلوی سی نفر بچه!! 

میدونی میخوام چی بگم؟ فشار اقتصادی و فقر از طرفی خودشیرنی یه عده از خانواده ها برای خرید کادوی سنگین و گرون قیمت بدون توجه به وسع مالی بقیه! و همچنين گاهی برخوردهای غلط برخی همکارانتون باعث این چیرا میشه و البته بی ادبی و زبون درازی بی خود و بی جهت بعضی خانواده ها هم هست دیگه مجموع این عوامل باعث اینا میشه 

معلمای ما انصافا اکثریت خوب بودن ولی خب بد هم داشتیم 

شما هم متاسفانه پاسوز این عوامل میشید تر و خشک باهم میسوزه 

کارتون انجام بدین و توجه نکنید و حرفای بقیه رو زیاد جدی نگیرید 

سلام فشار اقتصادی به مردم فشار میاره  و اینکه یه عده از همکاران شما هم بد برخورد میکنن نتیجه م ...

بله درست میفرمایید.. متاسفانه...گاهی برخی همکاری ما هم واااقعا بی ملاحظه هستند😔

من گاها حتی تو طی سال هم کادو دریافت میکنم آنقدر سریع پنهان میکنم که نکنه دانش آموزان ببینن احساس کنن عقب افتادن یا اگر اونا نیارن شرمنده باشن...

ای داد بیداد..

کاش روزی به این اسم نبود من کادوهایی که تو طی سال دریافت میکنم انقدددر برام شیرینه چون طرف اجباری نداشته کاملا با عشق اینکارو کرده

نه به خدااا زیادم اونجوری نیست بخصوص ما که دبیریم زیاد هم کادو دریافت نمی‌کنیم..فقط حرفشو میشنویم..

اره دبیرا کادو نمیگیرن.من چند سالی دبستان بودم،این حرفا وحرکات تو معلم های دبستانه

بله درست میفرمایید.. متاسفانه...گاهی برخی همکاری ما هم واااقعا بی ملاحظه هستند😔 من گاها حتی تو طی ...

بله  دیگه متاسفانه نمیشه تفکیک کرد و همانطور که گفتم تر و خشک باهم میسوزه و انسان های شریفی چون شما هم به پای دیگران میسوزن  

امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید دیگه حرف و حدیث همیشه هست اعصاب خودتونو برای این حرفا خورد نکنید 

سلام گلم خوبی توخصوصی هرچقدر پیام میدم نمیاد بهتون به جاآوردین؟

سلام ببخشید من سایتم خراب شده 

قسمت نی نی سایت من هیچی برام نمیاره نه تاپیک هام نه اعلان ها هیچی 

به نی نی یار هم پیام دادم جواب ندادن‌.

ببخشید به جا نیاوردن شما؟ 

امری دارید بفرمایید

سلام ببخشید من سایتم خراب شده  قسمت نی نی سایت من هیچی برام نمیاره نه تاپیک هام نه اعلان ها هی ...

عزیزم من همونی هستم که تو خصوصی ازتون سوال میپرسیدم یادتون نیست ؟ منم معلمم خاطرتون باشه ی پست گراشته بودما اومدین خصوصی حرف زدیم اگه مایل باشین ایدی تلگرام یا روبیکا یا شاد یا ایتاتونو برام بفرستین هرسوالی داشتم ازشما میپرسیدم گلم اتفاقا نگرانتون هم شدم عزیزم 

2706