2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه خیلی بد دعواش کرد دلم گرفت

اگه داداشت قلبا دوست داری نزار بینتون فاصله بیفته اگه زنش خوب باشه که هیچی وگرنه زنا از خداشونه خواهرشوهر نیاد خونشون حالا بزرگتر بود داد زد اصلش دایی وعمو وظیفه ندارن داد بزنن رفتی تو با خنده بگو ناراحت شدم بچمو داد زدی فقط حالیشون کن سنگین بشین

من کسی بچمو دعوا کنه حسابی از خجالتش در میام حتی اگر خانواده خودم باشه 

باید به شما میگفت تذکر بدین به بچه نه اینکه روان بچه رو بهم بریزه 

من بودم نمیرفتم ولی شما هرچی که فکر مینی درسته اون کار رو بکن

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2740
با بچش بازی می‌کرد می‌دویدند به بچه خودش چیزی نمی‌گفت همش بچه منو دعوا میکرد

تو هم از روش خودش استفاده كن   

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
اگه داداشت قلبا دوست داری نزار لینتون فاصله بیفته اگه زنش خوب باشه که هیچی وگرنه زنا از خداشونه خواه ...

اینم راهنمایی خوبی بود 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

اصلا بخاطر بچه خودتو خراب نکن داییش بوده دیگه حالا ی تَشری. هم زد دعوتت کرده دیگه برو 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
من کسی بچمو دعوا کنه حسابی از خجالتش در میام حتی اگر خانواده خودم باشه  باید به شما میگف ...

کاش قبل ازینکه شوهر کنین یکم بزرگ بشین شما ازونایی هستین ک بچتون کل خونه  مردم میریزه بهم بجا ادب کردن میخندین ب روش 

نگاهم کن نگاهت با نگاهم قصه‌ها دارد🐥🥺😔
2706