2737
2739

خب از خرجایی ک میکنه 

و اینا دیگ

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ببین پول خرجت میکنه 

مثلا جای خوبی میبره یا نه میگه بشینیم تو ماشین 

یا فقط به یه آب معدنی اکتفا میکنه و همونو برات میخره یا نه میره یه خوراکی خوب میخره 

یا میتونی بگی امروز رفتم فلان چیزو این قیمت خریدم ببین واکنشش چیه

و خدایی هست مهربانتر  از حد تصور:)

#سوال_27

#جمع_بندی

اگر کسی آدم خسیسی هست یا بقیه بهش گفتن تو خسیسی بهم بگه چطور تفریح می کنه؟ یعنی وقتی می خواد تفریح کنه. چیکار می کنه؟

جواب::

خسیس یعنی کسی که پول داره اما برا نیازهاش دلش نمی یاد خرج کنه.

ی آدم خسیس می شناختم حتی میخ و پیچ هاش رو هم دور نمی ریخت. وقتی مُرد، 5 تا کارتون پیج و میخ زنگ زده رو خانوادش ریختن دور.

آدم های خسیس ی سری ویژگی های مشترک دارن. اگر هوشیار باشید، متوجه اون ویژگی ها توی دوران آشنایی میشید.

معمولا دست خالی میرن خواستگاری یا چیز ارزون می خرن، تفریحات کم هزینه یا رایگانی رو انتخاب می کنن، زیاد چونه می زنن، همیشه ی لباس تن شون هست، دائما حرف از قناعت می زنن، همه چیز رو با پول می سنجن، روی شغل و درآمد طرف مقابل شون خیلی حساب می کنن، باهاش که بیرون میرید چیزی نمی خره، رستوران که برید ی غذا سفارش میده و می گه نصف کنیم، کادوی ارزون قیمت می خره یا کلا هدیه نمی خره، سر سفره خونه شون گرسنه بلند می شید چون غذاشون کمه، و حتی آدم های خیلی خسیس ماشین هم نمی خرن.

اگر با آدم خسیس ازدواج کنید از زندگی تون کمتر لذت می برید، حسرت خیلی چیزا به دل تون باقی می مونه و گاهی هم آبروریزی براتون درست می کنه چون خانوادش رو خار می کنه و پولش رو عزیز.

توی سوالات خواستگاری، دوران آشنایی و تحقیقات می تونید متوجه سبک زندگی طرف مقابل و خسیس بودنش بشید. توی کارگاه‌ سوالات خواستگاری کامل توضیح دادم. حتی سوالاتی رو که باید توی تحقیق هم بپرسید گفتم.

کانال مشاوره پیش از ازدواج

@mohammadi2i

ببین عزیزم با رفت و امد قشششنک معلوم میشه .. وقتی میرید جایی انتخابو میده دست تو یا نه خودش دخالت میکنه ( بخاطر قیمتا)

چیزایی که دوس داریو نادیده میگیره یا نه 

مثلا خرید میرید چیز گرون بخوای عکس العملش چیه

2740

فقط تو زندگی میشه فهمید

من قبل عقد چند بار با شوهرم رفتیم بیرون نه منو رستوران برد نه چیزی میخرید منم روم نمیشد بهش بگم ولی العان اصلا خسیس نیست

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
ببین پول خرجت میکنه  مثلا جای خوبی میبره یا نه میگه بشینیم تو ماشین  یا فقط به یه آب معد ...

من تمام اینجور موقعیت ها فک میکنم شاید ب ذهنش نمیزسه

مثلا دوساعت نشسته بودیم و حرف میزدیم 

نه ابی نه هیچی

دیگه من شکلات از کیفم در اوردم😬

ولی حس نمیکنم ادم خسیسی باشه ینی حسم نمیگفت از خساسته

از صفر کیلومتری بوده

من تمام اینجور موقعیت ها فک میکنم شاید ب ذهنش نمیزسه مثلا دوساعت نشسته بودیم و حرف میزدیم  نه ...

حواست باشه که این فکرت ممکنه اشتباه باشه 

یه بار اتفاق بیفته از صفر کیلومتریشه...بقیه دفعات رو که دیگه باید بفهمه 

میتونی درخواستت رو بهش اعلام کنی مثلا بگو دهنم خشک شد  ببین میره آب معدنی میخره یا نه آبمیوه و مخلفات😅

#سوال_27 #جمع_بندی اگر کسی آدم خسیسی هست یا بقیه بهش گفتن تو خسیسی بهم بگه چطور تفریح می کنه؟ ی ...

از این نکته ها چندتاش یود

مثلا خیلی رو حقوق و شغل من حساب میکرد

و اینکه پیشنهادش برای دیدار پارک بود

یکمی تعجب کردم😬

2706