2733
2734
عنوان

میخوام پسرم رو بفروشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1922 بازدید | 27 پست
مامان من یه مینا داشتند ، انقدر این پرنده با احساس بود ، طوری که اون به مامانم می گفت "مامان" ما نمی گفتمی، وقت غذا که می شد و همه سر میز غذا می خوردیم، از خودش صدای ملچ و مولوچ در می آورد و می گفت "مامان به به " .... انقدر این پرنده باهوشه که وقتی ماشینی می ایستاد ، صدای زنگ در می آورد از خودش بعدش هم سلام می کرد و خوش آمد می گفت! ای خدا این پرنده بی نظیره! چه صدای خوشی هم داره
مامان من مرغ میناشون رو دزد برد، روزی که دزد بردش ، همه مون تا چند روز ناراحت بودیم و زنگ می زدیم مامانم رو دلداری می دادیم! به همین خاطره که دوستانی که با این پرنده زندگی نکردن نمی دونن چه تاثیری توی ذهن و زندگی ادم داره ! دلم براش تنگ شده
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هلن باید مدام تشویقش کنی ، خیلی باهوشه ، ولی باید تنها باشه ، اگه جفت باشن یاد نمی گیره ، معمولا نرها بهتر یاد می گیرن! باید خطاب به اون کلمات رو بگی ، بعد که درست گفت بهش یه خوراکی تشویقی بدی!
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست