2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سایت عمومیه از نظر من که مشکلی نداره هرکی میتونه عضو شه

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

نظری ندارم 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام می‌کنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|
2738

بعضی کاربرای آقا تاپیک مفید دارن

اما ۹۹ درصد مزاحمت ایجاد میکنن😐

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

مهم نیس طرف زن باشه یا مرد

ورود افراد دروغگو و خاله زنک ممنوع باشه بهتره بنظرم😑

اگر دیدی کسی از تنهایش لذت میبره؛ بدون راز قشنگی تو دلش داره...🖤 و اگه تونستی حریم این تنهایی رو بشکنی بدون تو از رازش قشنگ تری...🙂 ️ 
2706