2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

سایت عمومیه از نظر من که مشکلی نداره هرکی میتونه عضو شه

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

نظری ندارم 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بعضی کاربرای آقا تاپیک مفید دارن

اما ۹۹ درصد مزاحمت ایجاد میکنن😐

🖤آجرک الله یا صاحب الزمان فی مصیبت جدک الحسین 🖤از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش❤زده ام فالی و فریادرسی می آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

مهم نیس طرف زن باشه یا مرد

ورود افراد دروغگو و خاله زنک ممنوع باشه بهتره بنظرم😑

اگر دیدی کسی از تنهایش لذت میبره؛ بدون راز قشنگی تو دلش داره...🖤 و اگه تونستی حریم این تنهایی رو بشکنی بدون تو از رازش قشنگ تری...🙂 ️ 
2706