2752
2734

آموزش کامل ساخت گل آفتاب گردان کنارسالنی.

این گل دکوری زیبا رو میتونین هم چراغ دار هم بدون چراغ درست کنید.

وسایل مورد نیاز هم ابتدای کلیپ نوشتم براتون.

امیدوارم این دکوری زیبا رو بسازین و هم خونه های خودتون رو شیک و بهاری کنید هم با فروشش به درآمد برسیین 🌹💫

.

.

. آموزش های رایگان رایگان هنرهای دستی ومشاغل خانگی با فیلم 👇🏻

.

. @honare_manoto1

کانال هُنرِمنوتو رو به عزیزانتون هم معرفی کنید. 🌺🌺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آموزش منجوق دوزی.

.

. از هنر زیبای منجوق دوزی میتونین برای ایجاد طرح های شیک روی لباس، یا روی شال و روسری و کیف استفاده کنید. 😍

.

. آموزش های رایگان هنرهای دستی ومشاغل خانگی درآمدزا.

@honare_manoto1

2731

آموزش ساخت تابلوی دیواری سه بعدی وبرجسته گل ❇️🌺

خیلی آسان و کم با هزینه کم درست کنید. فقط با مقوا  👌🏻

برای ساقه هاش هم از سیم گالوانیزه استفاده کنید که ابزآلاتیا دارن. ❤️

.

@honare_manoto1

.

. با هنرت کسب درآمد کن 💕

. #هنرمنوتو #آموزش #گل_کاغذی #کسب_درآمد

وایسا فقط یه بار بشینم پای کانالت 😍😍😂 من عاشق کارای هنری ام 

کاش بچه های سایت استفاده کنن مخصوصا اونایی که نیاز به کسب درآمد دارن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
عزیزم ❤️ انشاالله موفق باشید. 

همچنین شما بانوی هنرمند و هنر دوست🌈🌱

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

سلام. ظهرتون بخیر🌹

ویدئوی آموزشی بعدی آموزش ساخت کش مو و گیره مو پاپیونی.

یه ایده ساده که میتونین تعداد زیاد درست کنید و بدین چندتا فروشگاه براتون بفروشن و کسب درآمد کنید.

سرمایه زیادی هم لازم نداره😍

حتی برای تزئین تل مو هم میتونین از این پاپیونای خوشگل استفاده کنید.. 👌🏻💯

.

. @honare_manoto1

آموزش های رایگان هنرهای دستی ومشاغل خانگی با فیلم.

لطفا کانال رو به عزیزانتون  هم معرفی کنید تا اونا هم از آموزشا استفاده کنن ❤️

@honare_manoto1

2706