2752
2734

درسته که حتی خونه های داخل شهر هم که از جنگل و دریا فاصله دارن بخاطر اب و هوا حشره زیاد واردشون میشه؟(مورچه و عنکبوت و ملخ و اینا)؟چه شهریو پیشنهاد میکنین که نداشته باشه از این جور مسائل-_-؟میدونم مسخرس ولی من واقعا از حشرات وحشت دارم از یه طرفم ممکنه بخاطر شرایط مالی مجبور شیم شمال خونه بخریم.ممنون میشم راهنمایی کنینن🙏🏻💜

شاعر،نقاش و کمی گیمر:»تمام روح من در کنار اوست حتی اگر جسمش کنارم نباشد برای همین است که تنها وقتی نزدیک اش هستم احساس زندگانی میکنم💜

بله خونه پدرم وسط شهره حشره و ...بماند تابستون هفته ای ی بار حداقل خفاش میاد😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حشرات شمال خیلی زیاده

😭💔

شاعر،نقاش و کمی گیمر:»تمام روح من در کنار اوست حتی اگر جسمش کنارم نباشد برای همین است که تنها وقتی نزدیک اش هستم احساس زندگانی میکنم💜
عنکبوت پره واقعا  نمی‌دونم کدوم شهرین ولی در کل مثلا نسبت به تهران بشدت جک و جونور زیاده

هعییی چ بدد