2733
2734
عنوان

بنظرتون تاریخ تحویل خودرو پارس Elx هم تغییر میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 55 پست
الان تابستان ۴۰۳ قبلا پاییز بود همون مدل ماشین شما

چرا Elx فقط یه فصل جابجا شد؟ خب اونم جزو پژو ها هست دیگه. بنظرت تو تغییر ماشین 5 اردیبهشت پارس هم میزارن؟

نمیخواستم دیگه عضو بشم ولی بازم نتونستم😊 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه تغییر داد؟ برای من افتاده تابستان امسال، اما پولشو ندارم فعلا، میخوام بیفته عقب تر. میتونم ...

نه ميگفت اوناي ك تحويلشون ٤٠٣ هست ميتونن

چ ماشيني نوشتي؟

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2731
مگه میشه تغییر داد؟ برای من افتاده تابستان امسال، اما پولشو ندارم فعلا، میخوام بیفته عقب تر. میتونم ...

برا منم افتاده تابستون زده،منتظرم یه زمین کوچولو دارم فروش بره که بتونم پولش رو بدم،میترسم الان بگن پول واریز کنید

بنظرتون ۵ اردیبهشت تغییر بدم ماشین رو چی بنویسم که زودتر تحویل بدن همین امسال؟ تارا هم بود؟ یا از ...

گفتن تارا و رانا تقاضای کمتری داشته سایپا هم که به همه مشتری هاش قراره 3 ماهه تحویل بده منم همش میگفتم حتما اشتباهی شده زدن سال 403 اینهمه وعده وعید دادن که نهایتا تا پایلن سال تحویل میدیم و فلان

نه شما فک نکنم فقط کسایی میتونن تغییر بدن که افتادن ۴۰۳

شما چی نوشته بودین؟

در کشوری که افرادی بی سواد به ثروت های بی حساب رسیده اند، چه نیازی به آموختن است ؟
برا منم افتاده تابستون زده،منتظرم یه زمین کوچولو دارم فروش بره که بتونم پولش رو بدم،میترسم الان بگن ...

چي نوشتي؟

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

الآن ماشینت چی هست؟ گفتن واسه جلوتر افتادن تاریخا میشه ولی عقب تر رو نمیدونم

چرا Elx فقط یه فصل جابجا شد؟ خب اونم جزو پژو ها هست دیگه. بنظرت تو تغییر ماشین 5 اردیبهشت پارس هم می ...

نمیدونم 

باید صبر کنیم ببینیم با چه مدل ماشینایی میتونیم عوض کنیم از کار اینا نمیشه سردرآورد

در کشوری که افرادی بی سواد به ثروت های بی حساب رسیده اند، چه نیازی به آموختن است ؟
نمیدونم  باید صبر کنیم ببینیم با چه مدل ماشینایی میتونیم عوض کنیم از کار اینا نمیشه سردرآورد

آره شاید فرجی شد اینا هم تاریخشون جابجا شد

نمیدونم  باید صبر کنیم ببینیم با چه مدل ماشینایی میتونیم عوض کنیم از کار اینا نمیشه سردرآورد

ديشب اسم ماشينا رو داشت ميگفت تو اخبار

يكيش تارا بود

گفتن تارا و رانا تقاضای کمتری داشته سایپا هم که به همه مشتری هاش قراره 3 ماهه تحویل بده منم همش میگف ...

اگه تارا بزارن من با تارا عوض میکنم که زود تحویل بگیرم بخدا خسته شدم دیه 

کاش اصلا یکی از ماشینای سایپارو ثبت نام میکردیم