2733
2734
خوشگلم نترس،خیلیا اینجوری مبشن هفته های اول،اروم باش،استرس خیلی ضرر داره و تشدیدش میکنه،میری دکتر به ...

من بارداری اولم اینجوری نبودم🥺

دیروز عصر خون آبه خییییییلی کمرنگ قهوه ای‌حس‌کردم رو دستمال 

انقدر کمرنگ که شک داشتم قهوه ای‌یا زرد‌

تا آخر شب‌اوکی بودم نصف شب رو دستمال خون آبه قهوه ای‌دیدم پررنگ تر

دوباره دوساعت بعدش خون آبه قرمز قهوه ای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بارداری اولم اینجوری نبودم🥺 دیروز عصر خون آبه خییییییلی کمرنگ قهوه ای‌حس‌کردم رو دستمال  ...

چیزی نیست عزیزم،ارامش خودتو حفظ کن،احتمالا الان بری یه ازمایش بتا مینویسه برات،و بهت میگه شباف بزنی،هرررررچی مصلحت خدا هست میشه.الهب که مصلحت در موندن بچت باشه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من بارداری اولم اینجوری نبودم🥺 دیروز عصر خون آبه خییییییلی کمرنگ قهوه ای‌حس‌کردم رو دستمال  ...

نشاسته گل بگیر عالیهههه من اینجوری شدم دکترم گفت بگیر بریز روی اب سرد بخور از شیاف بهتره برات واقعا هم همینه 

آخه هنوز سونو ندادم اصلا نمیدونم داخل رحمه یا نه

باید احتیاط کنی .... فقط الان استراحت کن تا بری دکتر 

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
خوشگلم نترس،خیلیا اینجوری مبشن هفته های اول،اروم باش،استرس خیلی ضرر داره و تشدیدش میکنه،میری دکتر به ...

شیاف رو اگ قبل ازتشکیل قلب استفاده کنه فقط خودشو اذیت کرده دکترهم فکرنکنم قبل تشکیل قلب شیاف بده همون نشاسته تو اب سردخوبه اگ قند نداشته باشه

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
جدی میگی! چقدر بخورم؟دارم تو خونه

منم ک بهت گفتم نشاسته بریز تو اب سردبخور یکی دو قاشق بریز تو یه لیوان اب سرد بخور فقط مراقب باش قندت بالانره

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
قند ندارم چطوری مصرف کنم چند بار

صبح ظهر شب یه لیوان بخور