2733
2739
تحت چه شرایطی به اون شخص حق میدین این کارو باهاتون بکنه؟ رفتارتون چه خواهد بود؟
گر نگهدار من آن است که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی عکاسم این کار رو بکنه؟؟؟؟مسلما ازش شکایت میکنم پدرشو در میارم مگه میتونه همچین اشتباهی بکنه انگار خاطرات یک نفر رو به باد داده
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
اول نگاه میکنم ببینم خودم این مسیولیت رو به کی دادم ایا صلاحیت داشته متخصص این کار بوده قرارداد باهاش بستم یانه ؟اگه مثلا این کار مهم روداده باشم دست دختر خالم خودمم کم مقصر نیستم
بعدش میرم دنبال دلیل که ببینم عمدی بوده یا عیر عمد
خصومت درکاره یا سهوا اشتباهی رخ داده بعد تصمیم مقتضی میگرفتم
حال متکلم از کلامش پیداست
یکی از فامیل های ما که عکاس هست عکسای عروسی یه نفر رو کلا پاک کرده بود تنها کاری که کرد پول آرایشگاه عروس و کرایه لباس عروس رو داد و. دوباره ازشون عکس گرفت عروسم رفته بود بهترین آرایشگاه شهر
ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند
اینو نمیدونم ولی عروسی برادر شوهرم به دختردایی شوهرم گفتم چندتا عکس از من و عروس بگیره وقتی اومدم خونه دیدم هییییچ عکسی نیست !! همهه رو الکی گرفته بود هنوز که هنوزه نبخشیدمش و از همون موقع حالم بهم میخوره ازش هروقت میبینمش موردی که استارتر گفت دیگه واقعا نمیدونم چه بلایی میشه سر طرف آورد
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "