2733
2739

میشه بگید از لحاظ تکاملی چه کارایی میکنن؟ چهار دست وپا؟ سینه خیز؟ دست گرفتن و ایستادن؟ ماما بابا دد گفتن؟ قد و وزن و روز تولدشونم بگید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استارتر عزیز کوچولوی شما دختره یا پسر؟ من پسرم متولد شهریوره هیچ کاری نمی کنه همه میگن زوده حتی مرکز ...

دختره. برای من سینه خیز میره میشینه. ماما میگه. دندونم نداره هنوز گه گاه بای بای میکنه. آم آم میگه. نانای هم میکنه.

2738
من شهر یور اوایلش دخترم ۴دست ک پا میره دست میگیره به مبل میز بلند میشه میشینه ماما ببه دده میگه  ...

چند وقت بعد از سینه خیز چهاردست و پا رفت؟ خودش میشینه؟ از حالت خوابیده به نشسته؟ 

چند وقت بعد از سینه خیز چهاردست و پا رفت؟ خودش میشینه؟ از حالت خوابیده به نشسته؟ 

یک ماه بعد اینکه سینه خیز رفت افتاد چهار دست و ما چند هفته بعدشم دست میگرفت به وسایل و بلند میشه از جاش بلند میشه میفته رویه دست و روی پاش کج میشینه ولی هنوز خودش نمیتونه بلند شه صاف بشینه خودم میشونمش میشینه نمیفته