2752
2734

😂من یه بار داشتم به یه مسله ای فک میکردم گفتم خدایا یه نشونه بفرست بدونم کارم انجام بدم یا نه😂😂😂بعد همونجور که میرفتم سر ایستگاه چشمم به آسمون افتاد دیدم یه صربدر بزرگه 😂ینی عکس گرفتم اینقدر خندیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا منم دقیقا دم پنجره با دل گرفته داشتم با خودم میگفتم بلاخره روزهای خیلی خوب هم میاد که با این صحنه مواجه شدم یه ف ا ک‌ بزرگ ولی عکسش نمیاد 

روی خوبی تمرکز کن 💜
حالا منم دقیقا دم پنجره با دل گرفته داشتم با خودم میگفتم بلاخره روزهای خیلی خوب هم میاد که با این صح ...

این دقیقا واسه منه😂🤦

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
😂من یه بار داشتم به یه مسله ای فک میکردم گفتم خدایا یه نشونه بفرست بدونم کارم انجام بدم یا نه😂😂😂 ...

منم داشتم فکر میکردم بعد پشیمون شدم درجا همون لحظه بعد پشیمونیم تو تلویزیون در همین مورد صحبت کرد و مطمئن شدم ک باید انجامش بدم.خیلی حس خوبی بود اشکام بند نمیومد.یه نشونه از طرف خدا بود .

خدای مهربون شکرت😍
نه دیگه شما خیلی وارد نیستی تا صفحه ی ده هم دیده شده که ممکنه بره😁🤐

خب اخه توقع چی دارین من برام عجیبه همه هم اصرار دارن که عکس بزارن همم میترسن خب یه سایت عمومی که زیر دست صدنفره و وقتی عکس میزاری همه میتونن اسکرین بگیرن مگه ادم مجبوره عکس بزاره وقتی حساسه اینم عکس اسمونه عکس خوداسی نیس که

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2706