2733
2734
عنوان

خیانت ، نامردی ، ظلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدترین چیز اینه که جلو چشمات ببینی همسرت عاشقه عااااششششققققق 😭 و داره روی ابرا راه میره و تو رو هم ...

چجوری میشه فهمید که عاشقه کسی شده؟ ببخشید عزیزم میخوام بدونم اینارو

لایک نکنید                      
هرزگی و بیشرفی  اگرم خدا تووجود ادما قرار داده  اشتباه کرده چ حسیه اخه

اگر خداست واقعا و ما قبول و باورش داریم پس نمیتونه اشتباه کنه، که اگه کنه خدااا نیست هرگز 

اما اگرم تنوع طلبی نبود تو وجود انسان مثلا فرض کنید هرروز یه غذا میخوردی و دلتو نمیزد و همش تکرار تکرار 

یا مثلا لباس پوشیدن، این نشون میده تنوع طلبی لازم بوده اما تو قضیه ی..... این نمیدونم چه توجیهی داره واقعا 

یاااااااااامام حسین چقدر بیشرف  خدالعنتشون کنه هرزه های کثیف و بچه هم داری. ؟  طلاق می ...

اره عزیزم بچه ام دارم جلوهمه میگفت حتی پلیس دوستش دارم میخام بگیرمش هم پولشودارم هم شهامتشومنم دیدم بلبل زبونی میکنه زنگ زدم پلیس الانم مدارکاموکامل کردم ومنتظرپیرینتشونم ک بیادواسه دادگاه

نمیدونم ته این داستان چی میشه امامبدونم دیگه دوستش ندارم مث سابق

میشه بگی چ جوری حس کردی وبهش شک کردی؟ چون خودمم شک دارم ب شوهرم‌میپرسم ببینم نکنه دارم اشتباه میکنم ...

عزیزم یه نصف شبی صداش رو شنیدم آروم داشت با کسی صحبت میکرد اومدم پیشش سریع انکار کرد گفت توهم زدی یبارم جلوم فکر کرد خوابم داشت یواشکی تو گوشیش رو میدید تا دید متوجه شدم و بیدارم سریع قایمش کرد و هزار رفتار و حرف و بی توجهی های دیگه تا دعوامونم میشه میگه تو فقطمادر بچمی نه بیشتر نه کمتر  هزار بار میگه الهی بمیری خودم حلوات رو پخش کنم این خیلی خوب و سرازیر بود زن و بچه دوست بود یهو کلا از این رو به اون زو شد مهربون بود نمی دونم کدوم شیطان صفتی اینارو یادش داده و اینجوری دل برده ازش 

عزیزم توتنهانیستی منم هم همه این هاروکشیدم ۱۳بدربودرفتم یهوخونه دیدم بااونکه چندماهه داشت عذابم میدا ...

بمیرم برات 😔😔😔 خیلی دردناکه میدونم الان تو‌ خوب درکم میکنی 

واییییی تو چه صحنه ای دیدی؟ چقدر پستن 

شوهرم فقط یه لباس زیرتنش بودامادختره لباس تنش بودگرفتم دختره روزدم شوهرم کردش تواتاق بعدم خودشوزدم

چندماهه دارن عذابم میدن انقدرکتک ناحق خوردم سردختره ک نگوتابه دادگاه نکشونمش ولش نمیکنم چون خیلی عذاب کشیدم

میدونمم ک شوهرم عاشق ودلباخته اون دختره شده

خیلی دردداره برام

عجب گوشیشو زیر نظر داشته   باش   شده هم تلگرام یا واتساپشو هک کن

بلد نیستم چجوری هک کنم ولی اولا خیلی آنلاین بود الانا احساس میکنم خطش رو با اون عوض کرده 

خط تلفنی داره که شما نمیدونی؟ 

اینو نمی‌دونم من دو‌تا ازش خط دارم 

یه روز مثلا برای مثال بهم گفت زن مردم توی خونشون مثل پراید میمونه که اول میگی خب ماشینه دیگه ولی وقتی سوار سانتافه میشی تازه میبینی چقدر پرایدت بد بوده چقدر بی کیفیت بوده بعدم گفت من فقط یه مثال زدم تو توهمی هستی بخدا من نه هیکلم بده نه زشتم هر کی منو میشناسه میگه تو‌جی کم داری این دنبال چی بود یعنی 

2706