2752
2734

خانما من ۱۵هم این‌ماه پریود شدم بعد ۹روزه سیکلم حمام رفتم و غسل کردم و روزه ام رو ادامه دادم امروز روز ۱۳هم سیکلم هست به طور بی سابقه ای ساعت ۶نیم غروب لکه دیدم تو دستشویی البته کم رنگ،اومدم خونه پر گذاشتم بعد دوساعت باز رو پد لکه دیدم ،الان روزم باطل شده امروز؟سمت ما اذان ساعو ۷ و ۱۳ دقیقه میگن،و اینکه نمازمو هنوز نخوندم اصن‌میشه نماز بخونم یا نه؟میشه امشب باز روزمو بگیرم یا نه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اره حکم استحاضه را داره چون از رویه پد بیشتر نفوذ نمیکنه میشه قلیله غسل هم نیاز نداره اگر شدت یافت که از رویه پد عبور کرد باید برای هر روز غسل کنی و برای هر نماز جدا وضو بگیری اما اگر لک بینیت ادامه داشت حتما برو. دکتر

اره حکم استحاضه را داره چون از رویه پد بیشتر نفوذ نمیکنه میشه قلیله غسل هم نیاز نداره اگر شدت یافت ک ...

تنها زمانی خون حیض حساب میشه که ماه های قبل هم تا ۱۳ ام ادامه دار بوده که مگی اینطور نبوده

اره حکم استحاضه را داره چون از رویه پد بیشتر نفوذ نمیکنه میشه قلیله غسل هم نیاز نداره اگر شدت یافت ک ...

گلم یعنی الان برم حمام غسل حیض بکنم،بعد برا سحر بیدار شم اگه لک دیدم بازم برم غسل کنم یا وضو کافیه؟و برای نماز ظهر عصر ک باهم میخونم یهوبار وضو کافیه؟یا برای ظهر یه وضو برا عصرم یه وضو؟

ممنون ازتون این استحاضه یعنی چی من خیلی بلد نیستم میشه راهنمایی کنید،حالا میشه باز امشب روزه بگیرم؟ن ...

اره میشه مگر اینکه شدت داشته باشه از حالت لکه بشه در حدی که خون خارج بشه اون موقع صبح قبل از اذان باید غسل استحاضه کنی و هر نمازی مثلا ظهر جدا عصر جدا وضو بگیری

2706