2733
2734

بله مادر شوهر هر لحظه و هر ثانیه آرزو مرگشو دارم ....چون زندگی خراب کنه

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره . واسه همکلاسیای راهنماییم چون بهم افسردگی داده بودن و باعث شده بودن گوشه گیر بشم همش تهمت و بد دهنی و بی ادبی و توهین . هنوزم پشیمون نیستم مطمئنم آهم دامنشون و میگیره ایشالا ک بگیره

هیچ چیز دائمی نیست
2740
اکسم  میگم بره بمیره اصن  بعدش میگم خدایا غلط کردم نمیره    

خب ازون ارزو مرگای موقع ناراحتی منظورم نیست

در حدی ک بگی اگر جلو چشمم کشته بشه یه لبخند میزنم و رد میشم

منم قبلا داشتم الان ن چون میخام باردار شم‌ بچه نگ داره

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

پدرم وقتی بچه بودم. از بس کتک می‌خورم و تحقیر می شدم. الان دیگه دلم براش میسوزه.

همسرم وقتی من رو تهدید می کرد و زجر میداد. اونم الان که مذهبی شدم و با اعتقاداتم عزت نفس گرفتم به یه ورم نمی گیرم.‌

مادر شوهرم چون خییییلی شوهرم رو پر می کرد و زندگی رو برام جهنم کرده بود. الان مثل یه موجود بدبخت و مریض افتاده گوشه خونه، دیگه برام زنده و مردش مهم نیست.

قسمت تلخ اینه که بابام و مادر شوهرم خواهر و برادرن و همسرم پسر عممه و هر سه از یه خونواده ی بی ریشه و بی فرهنگ و هر کی میاد داخلشون داغون می کنن

2706