2733
2734
انشاالله ما از این دسته آدما نباشیم که اقا رو فقط وقتی گرفتار مشکلات میشویم یاد کنیم دوستان عزیز خواهشن متنو تا اخر بخونند این متن فقط حال و احوال الان جامعه را میگه و قصد هیچ گونه بی حرمتی و... ندارد آقا نیا....... ما اینجا برای شما تره هم خورد نمی کنیم . کجا میخواهی بیایی ؟ گفته باشم ها ما اینجا برای شما وقت نداریم .... اگر میخواهی بیایی بیا ولی هر دقیقه نگو فلان کار را بکن و فلان کار را نکن آقا ما میخواهیم هر کاری خودمان خواستیم انجام دهیم .... نه هر کار که شما گفتی شما فقط در همان آسمان ها بمان که هر وقت گرفتار شدیم • صلوات نذر چشم و ابرویت کنیم • و تو برایمان مشکلات مان را حل کن! بگذار اینطور بگویم اینجا ما حاضر نیستیم از کوچکترین هوسمان بگذریم • حتی اگر شما هر شب خون بباری بیخودی توقع ات را از ما بالانبر ! ما اینجا کار های مهم تر از تو داریم آقا جان ....کتاب های رمان...فیلم های طنز ...پارک ...سینما ... آقا نیا و همه برنامه ریزی هایمان را به هم نریز ..... آقا همان جا بمان ما هم قول می دهیم هر سال برای توهمایش انتظار بگیریم ، بعد از هر نماز و هنگام هر نیاز برای تعجیل در فرجت دعا می کنیم ، و یه وبلاگ طراحی می کنیم که توش از ظهور تو مقاله و عکس وفیلم کپی می کنیم اصلا قول می دیم هر شب جمعه • پیامکی برای دوستان بفرستیم که :شاید این جمعه بیاید شاید ، آقا ما برای همه ی اگر های زندگی مان جان می کـَنیم • جز اگری که حکایت از آمدن تو دارد خلاصه گفته باشم آقا ما خیلی کار داریم ...... خدا نکرده نیایی که چشــــــــــــم غافل ما به هر چه غیر شما آشناست ! مهدی جان... .
اسمم را گذاشته ام منتظر اما زمانی که دفتر انتظارم را ورق میزنی میبینی صفحه های اینترنتی یا سایت ها را بیشتراز امامم می شناسم!حتی گاهی صبح زود صفحه ی اینترنتم و سایتها را چک میکنم اما عهدم را نه! ببین چه کرده اند با من... خیر سرمان می گوییم بیا ک منتظریم!!!! فدای غربتت مولایم...
ما غایب و او منتظر آمدن ماست بیــایـیـد ظهـــور کنیم، او منتظر ماست... عمریست که از حضور او جاماندیم در غربت سرد خویش تنها ماندیم او منتظر ماست که ما برگردیم مائیم که در غیبت کبری ماندیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما مثل بچّه ای هستیم که پدرش دست او را گرفته است تا به جایی ببرد و در طول مسیر از بازاری عبور می کنند . بچّه جلب ویترین مغازه ها می شود و دست پدر را رها می کند و در بازار گم می شود و وقتی متوجّه می شود که دیگر پدر را نمی بیند ، گمان می کند پدرش گم شده است ، در حالی که در واقع خودش گم شده است .غالب خلایق جلب متاعهای دنیا شده اند و دست پدر را رها کرده و در بازار دنیا گم شده اند . امام زمــــان ( ع ) گم و غائب نشده است ، ما گم و محجـــوب گشته ایم. حاج محمد اسماعیل دولابی
2728
آن روزها علی علیه السلام را خانه نشین کردند این روزها مهدی علیه السلام را پرده نشین کردیم آن روزها علی علیه السلام تنها بود این روزها مهدی علیه السلام تنهاست آن روزها علی علیه السلام سکوت کرد این روزها مهدی علیه السلام سکوت میکند آن روزها حق علی علیه السلام را نادیده گرفتند این روزها اصلا مهدی علیه السلام را نمیبینیم کمی که فکر میکنم میبینم فرق ما و آنها چندان هم زیاد نیست فقط آنها دشمن علی علیه السلام بودند و ما . . . محب علی علیه السلام هستیم . . .
ای آخرین ذخیره هستی امام عشق/ بادا سلام بر تو که هستی تمام عشق ُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ وَکَفَى بِاللَّهِ شَهِیدًا«28» و خداوند است که رسولش را با هدایت و دین حق فرستاده تا آن را بر همه ادیان ومکاتب پیروز کند؛ امام صادق (ع) در تفسیر این آیه فرمودند « پیروزی حق یعنی ظهور امام زمان (عج) که بر همه ی مکاتب و احزاب پیروز شود و زمین را پر از عدالت کند
2740
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
وای بر ما.................. اللهم عجل لولیک الفرج
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
سلام دوستان خوبم ختم سورا احزاب ویژه ازدواج که از روز 15 ماه رمضان شروع میشه فقط 5 نفر مونده که ختممون تکیل بشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1140951
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511
2706