2733
2734

چشمش درشت و مشکی بود یجور میگفت که مثلا خیلی خوشگل بوده.. قبلنم یه بار این جملرو گفته..حس میکنم از نظرش خانمایی که چشماشون درشت مشکی باشه خوشش میاد..من چشام سبزه  رو به عسلی بزرگم نیست معمولیه ..بهم بر خورد ..شما بودین ناراحت میشدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بله

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!

واااا چشای سبز گیر هر کسی نمیاد هها

ولی حسودی می کردم

گل سرخم چرا پژمرده حالی☆ بیا قسمت کنیم دردی که داری☆ بیا قسمت کنیم بیشش بده من☆ که تو کوچک دلی طاقت نداری☆               خواهر ها میشه یه صلوات بفرستین من زودتر مشکلاتمون حل بشه برم سر خونه زندگیم👩‍❤️‍👨
2706