2752
2734
۲۱سال دوسالو خورده ایه

سنی نداری ک هنوز. بجای غصه خوردن سعی کن اطلاعاتتون ببری بالا هیچکس مث خودت نمیتونه کمکت کنه. دکترم برو. تنبلی تخمدان درمان شدنی هست. جاری خودم بعددوسال باردارشد

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

علائم خاصی هم. داری 

نه هیچی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
راستی بچه ها من فردا بیبی چک. می‌زارم برام دعا کنید که مثبت باشه

وای عزیزم انشاالله که مثبت میشه توکل بر خدا حتما خبرشو بده از ته دل برات دعا کردم هر چی خیره انشاالله پیش بیاد 

انشاالله با هم مامان شیم این ماه

انشالله هر چی خیره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
شوهرم دیوونم کرده

خداب راه راست هدایتش کنه. انشاا.. بحق فاطمه زهرا دامنت سبزبشه عزیزم

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه
فردا موعدته؟

امروز موعدم بود  البته طبق محاسبه نرم‌افزار ولی زیاد مطمئن نیستم چون احتمال میدم بخاطر ماه رمضان که قرصای تیرویید م رو درست مصرف نکردم هورمونام بهم ریخته ولی خب خیلی دلم میخواد که ربطی به این موضوع نداشته باشه و باردار باشم

امروز موعدم بود  البته طبق محاسبه نرم‌افزار ولی زیاد مطمئن نیستم چون احتمال میدم بخاطر ماه رمضا ...

آهان انشاالله ربطی نداره 

انشاالله که مامان شدی عزیزم‌ 

خدا یه بچه ی سالم و شیطون بهت بده 

2706