2733
2739
زیاد نمیام نی نی سایت دیگه ، خودمو با بافتنی سرگرم کردم الانم منتظرم دو سه روز دیگه دوباره پری تشریفشو بیاره
میشه واسه باردار شدنم تو همین ماه دعا کنید ،25ماهه منتظرم از آمپول و قرص خسته شدم دیگ 😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریسا جونم امروز ۱۷روزه عقب انداختم علایمش رو دارم ۵روز پیش بی بی منفی شد هفته دیگه پنجشبه وقت دکتر دارم
خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
الهام جونم انشالله که هر چی خیره برات پیش بیاد تو این ماه عزیز که خدا خودش مصلحت ما رو بهتر میدونه❤ منم دارم سر خودمو با درس خوندن گرم میکنم بسه هر چی گریه و زاری کردم.
.....
2728
پریسا جونم ممنون گلم انشالاهرچی به صلاحمون هست پیش بیاد !گلم خوب کاری میکنی انشالاتواین ماه عزیز دست رد به سینمون نزنه
نمیتونم بگم اگه باردار بشم چون واسه من مثل رفتن به مریخه ، ولی اگه به فرض محال باردار هم میشدم هیچوقت نمیومدم اینجا تاپیک بزنم ، جالبه بعضیا مینویسن خواستیم بگیم شما رو هم در شادی خودمون شریک کنیم چه شریکی اخه بدتر ادم غمش میگیره
میشه واسه باردار شدنم تو همین ماه دعا کنید ،25ماهه منتظرم از آمپول و قرص خسته شدم دیگ 😔😢
2740
میدونن بچه دار نمیشیم ولی نمیدونن مشکل از منه. همینطوریش هم با اینکه نمیدونن رفته بودم خونه مادرشوهر ...

😐😐😐

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
سلام الهام جون خوبی ؟ من که یه مدت خوب بودم بیخیالش شدم امشب خبر بارداری یکی از همکلاسیامو شنیدم که ...

سلامم زینب جان کجایی گلم

پریسا ننه یادش بخیر این تاپیک باهم بودیم فاطمه ناز دیگه نیست

آره فاطمه الان دو تا بچه داره😍😍

اسم خودش لیلاست.فاطمه ناز دخترش دو سالشه پسرش محمدعلی هم تازه دنیا اومده سه چهار ماهشه الان درگیره 😍😍😍😍

.....
آره فاطمه الان دو تا بچه داره😍😍 اسم خودش لیلاست.فاطمه ناز دخترش دو سالشه پسرش محمدعلی هم تازه دنی ...

ای جانممممم خداروشکر بهش از طرفم تبریک بگو🌹❤️😍 اگر در ارتباطی چقدر دنیا زود گذره🌹