2733
2771
عنوان

دوساله خواهرشوهرم شبا میاد پیش ما میخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 22522 بازدید | 347 پست
فقط صبر کن و معجزه گذر زمان رو ببین فقط ببین اون خانوم و شوهرت چه تاوانی پس بدن وقتی زن شوهر دار ب ...

عزیزم اگه به خدا اعتقاد داشت که زنا نمی‌کرد برام دعا کن دم اذانه ممنونم

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران
برای منم عجیبه🙄.البته استانای مختلف ایران رسوم مختلف دارن من نمیدونم اسی اهل کجاس؟ ولی تعجب میکنم.ز ...

ما لرستان هستیم عزیزم نه والا اینجا هم خیلی کمه تعداد افرادی که زن دوم بگیرن خدا لعنتشون کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیرون کردن شخص از منزل که از وجودش ناراحتین جهت بیرون کردن شخصی که وارد خانه شما میشه و از وجودش نار ...

ممنون گلم

عزیزم خیلی ناراحت شدم یعنی به بچه اشم سر نمیزنه ببخشید میگم دعانویس رفتید؟ خیلی دعای بازگشت معشوق ...

نه زیاد هفته ای ده دقیقه میاد 

دورت بگردم 😓

میدونم چی میگی سعی کن چند روزی جایی بری مسافرتی خونه ی اقوامی ازش هم خبری نگیر اصلاااا و ایدااا 

بعدش تدریجی کم کن نزارربیاد میدونم سخته 

تو این دنیا همه چی سمه فقط دوز مصرفش فرق داره!👌🏻
یعنی بدبختی و بدشانسی یعنی هرزگی یه زن شوهردار عوضی که شوهرش فهمید با شوهرمه طلاقش داد و اینا با هم ...

بزار برو دخترت بزرگ میتونه خودش انتخاب کنه پیش تو باشه یا ن .حیفه موندی

کاربری خانوم زشتو هستم .ترکیدم ...شدم زشتو 2😁😊
زن دوم گرفته خواهرشوهرم بیست و دو سالشه با رها گفتم تنهایی راحت ترم انگار نه انگار

از الان زنگ بزن بگو نیا پایین ما نمی‌ترسیم

یا پیام بده چقدر حرص خوردم داداشش رفته پیش یه خانم دیگ خواهررو فرستادن پیش تو پدر مادرشم راحت باشن

یه پیام بده

زودترم بگیر بخواب چراغ هارو خاموش کن اومد برگرده

درم قفل کن

شاید میخوان فراری بدنت

رک نگی باید بکشی از این خانواده

2706