2752
2734

سلام 

خانمای محترم یه مشکلی دارم ...همسرم هروقت در جمع خانوادش هست برای اینکه خودشو مطرح کنه صحبتها و دروغهایی را به من نسبت میده و وقتی بعدش میبینه من ناراحت میشم فوری عصبی میشه و دست پیش میگیره که من مگه چی گفتم ..

دیگه اونقدر از این رفتارش جلو بقیه خجالت میکشم اما حوصله حرف و بحثم دیگه باهاش ندارم تو خودم میریزم بگید چیکار کنم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ایندفعه بخند و چند تا دروغ بگو و بگو شوهرم گفته وگرنه من از کجا خبر دارم .‌نسبت بده به شوهرت . عین خودش . تا بفهمه چه تلخه

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

شوهر منم همینه، تازگی تصمیم گرفتم همون جا جلوی جمع ضایعش کنم، ولی یه مادری داره که جرات ندارم بگم بالا چشم پسرت ابرو! گیری افتادم از دستشون

خدایا چنان کن سرانجام کار / که تو خشنود باشی و ما رستگار

من چون اعصاب درست و حسابی ندارم یبار دعوای اساسی میکنم و برای همیشه قضیه تموم میشه ولی شما دیگه باهاشون جایی نرو علتشم بگو ، بگو تا وقتی این عادت زشتتو ترک نکردی باهات جایی نمیام یا اگه اومدم مثل خودت رفتار میکنم 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
مثال بزن

مثلا برای چیزای کوچیکم میخواد منو ضایع کنه انگار نیاز به توجه داره ...

مثلا دیشب خونه برادرش مهمون بودیم بحث پیش اومده میگه این خانم به بچه خیلی سخت میگیره نمیذاره از خونه بیرون بره اما من بچه را تشویق میکنم بره ...

درصورتیکه اصلا اینطوری نیست و چون میدونه خونوادش روی من حساسن و دنبال آتو هستن اینو میگه که بقیه هم ازش حمایت کنن