2752
2734

هستش که عزیزم 

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هستش که عزیزم 

🤣🤣🤣به تاریخ تاپیک نگاه کن عزیز

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
🤣🤣🤣به تاریخ تاپیک نگاه کن عزیز

ای وای🤦🏻‍♀️🥲 ببخشید

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

سلام عزیزان من تازه وارد نی نی سایت شدم و دلیلش هم اینه که به شدت حالم بده برای مشکل دخترم که به تازگی تیک گرفته‌و‌مرتب سرش رو تکون میده‌میخاستم بدونم کسی اینجا هست من و راهنمایی کنه باید چیکار کنم حالم خیلی بده 

سلام عزیزان من تازه وارد نی نی سایت شدم و دلیلش هم اینه که به شدت حالم بده برای مشکل دخترم که به تاز ...

تاپیک بزن بگونیازبه راهنمایی داری کاربرامیان

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه تو باشی،چه نباشی،نگهش میدارم.🍂
سلام عزیزان من تازه وارد نی نی سایت شدم و دلیلش هم اینه که به شدت حالم بده برای مشکل دخترم که به تاز ...

برو تو قسمت تبادل نظر 

تاپیک و تاپیک بزن مشکلتون بگو

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
تاپیکشه ماله ۱۲ ساله پیشه😂

😂🤦🏻‍♀️ اره عزیزم متوجه شدم بعدش